ninicorn

İsim
: Nihan U.
Kayıt Tarihi
: 9 Temmuz 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Yaklaşık 10 yıldır basılı yayıncılık sektöründe çalışıyorum. Milliyet TV servisi ile başlayan kariyerim, Türk Hava Yolları uçak içi dergileri Skylife, Skylife Business, Anadolujet ile devam etti. Çeşitli seyahat bloglarında yayınlanmış yazılarım da var. Gezi yazıları konusunda uzmanlığım var. Kurumsal yayınlarda da görev almam sebebiyle içerik oluşturma konusunda geniş bir yelpazem var.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Türkçe, her şeyden önce gelir. Metinlerimin Türkçe kurallarına uygun olması konusunda hiç şüpheniz olmamalı. Mesleğim gereği redaksiyon konusunda da uzmanlığım var.

Makalelerimde öncelikli prensibim, içeriğin özgün olmasıdır. Kopyala-yapıştır tarzı metinler kadar tahammül edemediğim başka bir konu yok!

Zaman konusunda haddinden fazla özenli çalışırım. İşin teslim edilmesi gereken zamanda, içerik hazır olur. 

SEO uyumlu içerikleri üretebilirim.

Gezi yazıları, ilgi alanım olduğundan bu konuda çok heyecanlanıyorum. https://www.skylife.com/tr/2016-03-business/resiflerin-melodisi-maldivler linkinden de örnek gezi yazıma ulaşabilirsiniz. 

Genel olarak yazı yazmak benim için bir hayat tarzı olduğundan araştırmayı ve sonrasında bunu kaleme almayı çok seviyorum. İstediğiniz konu her ne olursa olsun, en özgün şekilde kağıda döküleceğinden şüpheniz olmasın.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.