nilg_35

İsim
: Ni .
Kayıt Tarihi
: 14 Mayıs 2021
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Sağlık Hizmetleri, Hemşirelik alanı ve Bilimsel Araştırmalar sıkça yazdığım konulardır. Makale ve web sitelerinde daha başarılı olduğumu düşünüyorum. Spor ve sağlıklı beslenmeyi hayatımızın bir parçası olarak görüyorum ve bu konularda da yazılarım mevcuttur . 9 yıllık spor deneyimim, müzik ve sanata olan tutkum ile yazılarımın değerlendiğini düşünüyorum. Geleceğim için planladığım bu serüvende okurlarımın da sesi olacağıma inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Üniversite okuyor iken çalışıyor olmam, çizimlerimi ısrarla bırakmamam, müziğe her döndüğümde ruhumda aynı ritmi yakalamam ile elde ettiğim birçok deneyimi ve hayat enerjimi araştırmalarım doğrultusunda okurlarımla paylaşacağıma güveniyorum.

Güzel bir araştırma, güzel bilgiler her zaman iz bırakan bir makalede toplanmayabilir. Ben yazılarımı yaşatma taraftarı olmuşumdur. Okurlarımın her bilgi kazanımında kendisinden bir parça bulmasına özen gösteririm.

Bilimsel araştırmalara ilgim var fakat bilginin salt bir şekilde okura ulaşması taraftarı değilim. Gerek makalelerimde gerek köşe yazılarımda okurlarımın bakıp geçeceğini değil benimsediklerini bilmek beni her zaman  tatmin etmiştir. 

İnternetnette zamana karışan değil akıllarda kalan makale ve köşe yazıları için bana ulaşabilirsiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.