nihalcskn

İsim
: Nihal C.
Kayıt Tarihi
: 6 Nisan 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Emlak ve İşletme bölümleri mezunuyum. Çeşitli vakıflarda, gönüllü öğretmenlik, kütüphanecilik, metin yazımı işlerinde çalıştım. Çizim yapıyor ve çeşitli biçim, konu ve mecralarda yazılar yazıyorum. Tarih, mitoloji, polisiye, fantastik edebiyat, propaganda, sanat ve politika alanlarında kitap okumayı ve belgesel izlemeyi seviyorum. Algı yönetimi ve propaganda konularına, yakın politik tarihe dair şahsi araştırmalar yapıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Blog, web sitesi ve tema içerik üretimleri; çeşitli bildiri ve açıklama metinleri, sosyal bilimler konusunda lisans düzeyi ve altında tez, akademik makale, ödev yazımı konularında içerik üretebilirim. Tarih, mitoloji, politika, algı yönetimi ve propaganda, politik iletişim yöntemleri, siyasal kampanya düzenleme yöntemleri, dünya devrimler tarihi, Türkiye' de resim ve heykel sanatı gibi konulara yönelik çeşitli eserlere sahibim. Bunların yanı sıra psikoloji, psikanaliz, sosyoloji, Yakınçağ tarihi gibi alanlarda bir kitaplığa sahibim. 

 

Bir yazım anlaşmasına varmadan önce, metnin asgari yeterliliğini sağlama konusunda başarılı olup olamayacağımı anlamak adına; talep edilen metin hakkında detaylı şekilde bilgilendirilmek isterim. Araştırma temelli, kaynakçalı, özgün içerik üretmeyi tercih ederim. Bu sebeplerle teslim tarihi çok yakın işleri kabul etmemeyi tercih ederim. 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.