• Giriş
  • Kayıt Ol

nidyaysegul

İsim
: Ayşegül A.
Kayıt Tarihi
: 30 Mart 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Online İçerik Editörlüğü sertifikam bulunmakta, online içerik ve seo tekniklerine hakimim (SEO, TITLE, META DESCRİPTİON,H1,H2..,ANAHTAR KELİME, SERP). Yazdığım metinle kullanıcının yaşamını kolaylaştırmayı amaçlarım. Başkalarıyla paylaşma isteği yaratma ve kullanıcıya ürün ve hizmete dair yeni olanın ne olduğunu farkettiririm. Metinlerim özgündür ve her daim kopya kontrol süreçlerinden geçerler. Anahtar kelimeleri dogru ve yerinde kullanir sayılarına dikkat ederim. İçeriklerim sizi organik aramada üst sıralara çıkarır.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"nidyaysegul" Örnek İçerikleri

  • Tükenmişlik Sendromu

Hizmet Açıklaması

 Online İçerik Niçin Gereklidir?

Gerçek bilgi arama motoru açısından önemlidir. Arama motorları yazılan metinin tamamını okumasa bile anahtar kelimeler ve nitelikli içerik sebebiyle bu tür metinleri arama sonuçlarında daha üst sıralara yerleştirir. Dolayısı ile ürünün alıcı karşısına çıkma olasılığı artar. Firmaların ekstra reklam vermesine gerek kalmadan web sitelerinin organik trafiğini arttirir. Bilgi içermesi sebebiyle paylaşılır ki bu da zahmete girmeden reklam yapmak demektir. 

Online içerik gerekli hatta elzemdir

Bu elzem işi yapan online içerik üreticilerinden biri de benim. Seo  kurallarına uygun online içerik oluşturuyorum. Özgün, bilgi vermeyi amaçlayan, akıcı, düzgün Türkçe ile imla ve yazım kurallarına uygun metinler için bana ulaşın.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net