• Giriş
  • Kayıt Ol

nezirsaginc

İsim
: Nezir S.
Kayıt Tarihi
: 30 Ekim 2019
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Uzun süreler yoktum, kendimi geliştirip geldim! Makale yazımı konusunda tecrübeli biri arıyorsanız, SEO teknikleri kullanılarak hazırlanmış profesyonel bir makaleye hayır demeyecekseniz; Karşınızdayım. Yaptıklarımla ve işimde en iyisi olma isteğiyle hizmetinizdeyim. Günümüzde hayatın bir parçası olan internetin her noktasında yer alan makalelerin hayatımızda ne kadar miktarda yer aldığı görünür derecededir. Bu sebeple bir içerik üreticisinin kalbi gibi değerlidir makaleler. Bu yüzden içerik oluşturma sürecinde daima yanınızda olmaya hazırım.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 5.00 TL Almanca Makale Siparişi: 5.00 TL Rusça Makale Siparişi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makale yazımı konusunda tecrübeli biri arıyorsanız, SEO teknikleri kullanılarak hazırlanmış profesyonel bir makaleye hayır demeyecekseniz; Karşınızdayım. Yaptıklarımla ve işimde en iyisi olma isteğiyle hizmetinizdeyim. Hizmetlerimdeki uygun fiyatın sebebi niteliksiz makale yazma durumundan değil uygun işçilik fiyatlarıyla çalıştığım kişi ve kurumları zor durumda bırakmamaktır. İçerik üretimi aşamasında çok önemli olan nokta makaleyi oluşturan kişidir. Sizden ricamdır; niteliksiz kişilere bu görevi vererek hizmetinize zarar vermemenizdir. Ben bu konuda size yardımcı olacağıma inanıyorum. Bunun için sosyal medya üzerinden de benimle iletişim geçebilirsiniz (@nezirsaginc (linkedin), @nezirsaginc (instagram))

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

objektifhaber
25 Şubat 2023 14:39 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim

Whatsapp Destek - icerik.net