neslinur

İsim
: Nesli N.
Kayıt Tarihi
: 31 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

2020 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinden mezun oldum. Ana dal olarak beslenme ve diyetetik, yan dal olarak gıda mühendisi mezunuyum. Aynı zamanda okulumu 2. derece olarak yüksek onur öğrencisi olarak bitirdim. Şuan da aynı okulda beslenme ve gıda bölümünde yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. İngilizce seviyem orta düzeyde olmakla birlikte, içerik tasarlama ve makale oluşturmam da yeterli düzeydedir. Aynı zamanda birçok proje de aktif görev yapmak ile birlikte, bilimsel çalışmalar ve meta analiz konusunda deneyimliyim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bilimsel makaleler hakkında dergilerde birçok makale sunumu yapmış bulunmaktayım. Kelime hazinemin yeterlilik düzeyine güveniyorum. Oldukça kapsamlı araştırmalar ve özgün değerlendirmeler yaparak, makalelerde istenen özellikleri yapılandırıyorum. Makalelerimde bir yerden alıntı yaparak kopyalama şeklinde intihal oranı yükseltilen yazı içeriği yapmamak ile birlikte, tamamen özgün ve daha yayımlanmamış içeriği ile dikkat çekici, bilgilendirici içerikler tasarlıyorum.

Makalelerin bilgi içeriği ile birlikte içeriğinin dikkat çekici olması oldukça önemlidir. Verilen hizmetin kalitesi makalelerin özgün değeri ile birlikte doğru orantılıdır. Bu bakımdan oldukça yenilikçi içerik tasarlamam, makalelerin zenginliğini arttırmaktadır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (4)

murat_emre
9 Mart 2021 18:02 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler :)

selman_yurteri
8 Mart 2021 12:32 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

selman_yurteri
17 Şubat 2021 16:04 tarihinde gönderildi.

Mesleği ile uyumlu bir makalede oldukça iyiydi. Teşekkürler

gurol
11 Şubat 2021 22:21 tarihinde gönderildi.

çok teşekkür ederim