• Giriş
  • Kayıt Ol

nermira

İsim
: Imren Y.
Kayıt Tarihi
: 7 Ekim 2023
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, 1988 Bursa doğumluyum, Anadolu Ticaret Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe mezunuyum, e-ticaret ve bilgisiyar eğitimim o dönemlere dayanır. Ardından İşletme lisans mezuniyetim ve e-ticaret iş deneyimim eklendi. E-ticaret ile satışlar yapmakta ve blog-ürün tanıtım- gönderi yazıları hazırlamaktayım. Ayrıca açıköğretim ilahiyat öğrenciyim, manevi danışmanlık ve sosyal hizmetler ön lisans eğitimim de var. Bu konularla ilgili yazılarda faydalı olabilirim. Evliyim ve 2 oğlum var. Bu sebeple de evliliğe, psikolojiye, anneliğe, kadınlarla ilgili konulara aşinayım. Hobilerim; çiçekler, dikiş, ahşap boyama, kitap okumak, film izlemek, görsel sosyal medya içerikleri üretmek… O sebeple bu konularda da araştırmayı, okumayı ve yazmayı çok severim. Umarım çalışmalarımdan memnun kalırsınız. Sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyorum !


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Orta seviye İngilizce-Türkçe çeviri yapabilir ve İngilizce yazılar hazırlayabilirim.

Bu sektörde henüz yeniyim fakat çabuk öğrendiğim için kısa sürede istenilen özelliklere uygun ve sel uyumlu özgün metinler hazırlayabilirim. Sonuçta ücretli içerik yazarlığında yeni olsam da sosyal medya hesaplarımda ve e-ticaret sitemde epeydir seo uyumlu yazılar hazırlamaktayım.

Yazabileceğim konular ;  PSİKOLOJİ VE KİŞİSEL GELİŞİM, DİNLER VE İSLAMİYET, MANEVİYAT, SOSYAL HİZMET, E-TİCARET, TURİZM VE KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ, KADINLARA YÖNELİK KONULAR (ANNELİK, BEBEK VE ÇOCUK BAKIMI, ÇİÇEKLER, BALKON TARIMI, HOBİ EDİNME). 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net