nazli5

İsim
: Nazlı A.
Kayıt Tarihi
: 28 Kasım 2020
Son Giriş
: 11 ay


Hakkımda

Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi bankacılık ve finans (lisans) bölümü 2019 mezunuyum.23 yaşımdayım. Daha önce üniversitedeyken de internet üzerinden değil fakat elden makale yazarlığı yaptım. Makale ve diğer yazılarımdan müşterilerim memnun kaldılar. Daha sonra mezun olunca internet üzerinden bu işi yapmaya karar verdim. Farklı sektörlerde iş deneyimlerim oldu fakat Pandemi dolayısı ile kendi mesleğimde iş imkanları azaldığı için bu işi kendime uygun görüyorum. Zevk aldığım işi yapıyorum. Mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 2.20 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

   Konu farketmeksizin her türü konuda makale, blog yazısı, değerlendirme yazıları yazabilirim. Sizden ricam isteklerinizi açık bir şekilde belirtin ki size daha iyi hizmet sunabileyim.

     Belirttiğim üzere her konuda yazı yazabilirim fakat önceliklerim kadın hakları, hayvan hakları öncelikli konularım olur. Araştırma yapmayı severim istediğim sonucu elde edene kadar yani belirtilen konuda kendimi yeterli hissedene kadar araştırmaya devam ederim. Büyük bir özenle hangi konu belirtildiyse o konuda yazılarımı yazıp müşteriye teslim ederim. Yazılarım konusunda hiçbir zaman  kötü eleştiri almadım aksine yazılarım beğenildi. Üniversitede makale yazarlığı yaparken tez yazma teklifi de geldi fakat yetiştirmem gereken işler olduğundan dolayı o teklifi kabul etmedim. Kendi üniversite tezimin konusu katılım bankalarının çalışma stratejileriydi.

Memnun kalacağınızdan eminim.

Mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

kadir52
8 Aralık 2020 15:20 tarihinde gönderildi.

yazar çok özenli ve tam istediğim gibi bir makale ulaştırdı elime. teşekkürler.