• Giriş
  • Kayıt Ol

nazli22

İsim
: Nazli T.
Kayıt Tarihi
: 6 Aralık 2023
Son Giriş
: 13 saat

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Merhaba, Ben iletişim fakültesi, radyo tv sinema bölümü öğrencisiyim. Ayrıca Gazetecilik mezunuyum. Bu Yaklaşık bir yıldır dergi yazarlığı yapıyorum. Kalemime oldukça güveniyorum. Tanıtım yazısı ve ceo uyumlu içerik yazıları konusunda tecrübeliyim. Özgün ve yaratıcı içerikler için benimle iletişime geçebilirsiniz. İşlerinizi zamanında hatta belirtilen tarihten daha erken teslim edeceğimi garanti ederim. Sizlerle çalışmaktan zevk duyarım.


Türkçe Makale Siparişi: 7.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Herhangi bir konu ile ilgili Özgün ve yaratıcı yazılar yazıp kısa sürede yazıp sizlere teslim edebilirim. İşlerinizi önemsiyorum, bu nedenle zamanında teslimat yapmayı taahhüt ediyorum. İhtiyacınıza göre hızlı teslimat sağlayarak iş akışınızı destekliyorum

 Sizlerden gelen özel istekleri dikkate alarak, ihtiyacınıza uygun içerikler üretmek benim için önemlidir. Hedef kitlenizi ve amaçlarınızı anlayarak en etkili içerikleri oluşturmayı hedefliyorum.

 Okuduğum bölüm sayesinde kalemimin güçlendiğine inanıyorum ve bunu bir ek iş haline getirip sizlere iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyorum. %100 özgün ve kaliteli içerikler oluşturmak ve yükselmek ve kendi başarılarım ile yükselmek asıl hedefim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (1)

burak07
11 Ocak 2024 14:13 tarihinde gönderildi.

elinize sağlık.

Whatsapp Destek - icerik.net