• Giriş
  • Kayıt Ol

nazelk

İsim
: Naz E.
Kayıt Tarihi
: 27 Aralık 2019
Son Giriş
: 2 yılHakkımda

Çocuk kitapları yazarı ve proje bazlı içerik üreticisiyim. 2009 yılında bir iletişim yönetim danışmanlığı ajansında başladığım içerik editörlüğü yolculuğuma 2011 yılında ünlü çizgi karakterler Limon ile Zeytin'in lisans ve yayıncılık ajansına geçiş yaparak devam ettim. Burada çocuklara yönelik websitesi, sosyal medya ve dergi içerikleri hazırladım ve çocuklar için hikaye kitapları derledim. 2016 yılından bu yana da, freelance olarak özellikle anne-çocuk sektöründe websitesi, blog, dergi, sosyal medya, ürün tanıtım içerikleri üretmekte ve okul öncesi çocuklar için resimli hikaye kitapları yazmaktayım.


Türkçe Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"nazelk" Örnek İçerikleri

  • Limon Ile Zeytin Kısa Metinler

Hizmet Açıklaması

Çocuk kitapları yazarı ve proje bazlı içerik üreticisiyim. 

2009 yılında bir iletişim yönetim danışmanlığı ajansında başladığım içerik editörlüğü yolculuğuma 2011 yılında ünlü çizgi karakterler Limon ile Zeytin'in lisans ve yayıncılık ajansına geçiş yaparak devam ettim. Burada çocuklara yönelik websitesi, sosyal medya ve dergi içerikleri hazırladım ve çocuklar için hikaye kitapları derledim. 2016 yılından bu yana da, freelance olarak özellikle anne-çocuk sektöründe websitesi, blog, dergi, sosyal medya, ürün tanıtım içerikleri üretmekte ve okul öncesi çocuklar için resimli hikaye kitapları yazmaktayım. 

İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda hızlı bir şekilde özgün içerikler üretebilirim. Tanıtım sayfasında belirtmiş olduğum fiyatlandırma semboliktir, ihtiyaç duyduğunuz içerik projesinin detaylarını mesaj yoluyla görüştükten sonra proje özelinde fiyatlandırma yapılacaktır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net