• Giriş
  • Kayıt Ol

nakre35

İsim
: Nakre
Kayıt Tarihi
: 7 Mart 2018
Son Giriş
: 4 hafta

Elit Yazar


Hakkımda

10 yıl boyunca çeşitli İçerik sitelerinde yazarlık deneyimlerim oldu. Bu, benim aynı zamanda yazarlık pratiğimi de sıcak tutan bir süreç oldu.Yazarlık eğilimlerini, burada ifade edilen cümlelerden ziyade yazılan işler neticesinde ortaya koyma taraftarıyım. Ufkumu açan ve beni kültürel açıdan da zenginleştiren bu sonsuz deneyimden keyif alıyorum. Sağlık, teknoloji, haber içerikleri, basın bildirisi, ürün tanıtımı, redaksiyon, biyografi gibi çeşitli türlerde nitelikli bir biçimde içerik üretebilirim. Öte yandan bazı spor sitelerinde zaman zaman tipster (bahis tahmin ve analizcisi) olarak da çalışmalar yürüttüm. İş yaptığım dostlar, içeriğin kalitesi kadar, teslimat hızına da vurgu yaparlar. Bu anlamda aciliyet gerektiren işleriniz için mesaj yoluyla doğrudan benimle irtibat kurabilirsiniz, size en azından çok kısa bir süre içinde olumlu ya da olumsuz mutlaka bir dönüş yaparım.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Deneyim : 10 Yıl

Hizmet Alanı: Blog içeriği, SEO odaklı web sitesi içeriği, ürün açıklaması, yorum-değerlendirme, liste içeriği, basın bildirisi, redaksiyon.

Yazarlık eğilimlerimi, bu alanda kurduğum cümlelerden ziyade, doğrudan yaptığım işler neticesinde ortaya koyma taraftarıyım. Sadece bu hususta alıcılara birkaç not bırakmak isterim:

Arkadaşlar öncelikle bizler makale değil, birer içerik üreticisiyiz. Makale ise bilindiği üzere akademik bir türdür, lütfen bu ikisini birbirine karıştırmayalım. Diğer bir konu; ben kendi adıma birbirini tekrar edip duran fabrikasyon içerikler yazmayı açıkçası tercih etmiyorum. Bu nedenle de 30-40 tane rewrite formatında, yani bir noktadan sonra kısır döngü yaratan siparişler almak istemiyorum. Daha çok içerik kalitesine odaklanan, dilin belirleyici olduğu talepleriniz için benimle iletişim kurarsanız daha verimli çalışabiliriz. 

Lütfen sipariş vermeden önce benimle mesaj yoluyla iletişim kurun. Size olumlu ya da olumsuz mutlaka bir geri dönüşte bulunurum. Benimle iletişim kurmadan, onayımı almadan verilen siparişlerden sorumlu değilim. Son olarak; içerik yazarlarının ortaya büyük bir emek koyduklarını unutmayın. Hem teslim zamanlarını hem de içerik ücretlerini lütfen bu bağlamda değerlendirin. Sevgiler.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (205)

sinanus
29 Nisan 2022 16:45 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

sinanus
18 Nisan 2022 10:23 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

iyiuzman
20 Ocak 2022 15:22 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık.

olcay2
9 Ocak 2021 17:52 tarihinde gönderildi.

Temiz ve titiz bir çalışma

olcay2
4 Ocak 2021 17:27 tarihinde gönderildi.

Zamanında teslim edilmiş ve temiz bir çalışma olmuş . Teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net