• Giriş
  • Kayıt Ol

nagihan

İsim
: Nagihan B.
Kayıt Tarihi
: 27 Ocak 2020
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Lisans okuduğum yıllarda, enerjiden sağlıklı beslenmeye pek çok farklı alanda içerik ürettim. Özellikle, tarım, hayvancılık, kişisel gelişim, psikoloji, diyet, botanik, evcil hayvan bakımı, sağlıklı yaşam, yemek tarifi, kozmetik vb. konularda içerik üretmekten keyif almaktayım. Bu konudaki yatkınlığımı, içerik taleplerinizi karşılayarak parlatmak ve faydalı ürünler ortaya çıkarmak amacındayım. Tek yapmanız gereken talebinizi eksiksiz şekilde iletmektir. Sonra eksiksiz ve özveriyle hazırlanmış içeriğinizi teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Hizmetimiz aşağıda belirtiğimiz özelliklere sahiptir.

Talep ettiğiniz içeriğiniz ; eksiksiz, ceo uyumlu, tam zamanında ve özveriyle hazırlanır. Tek yapmanız gereken talepte bulunduğunuz içerikle alakalı detaylı bir açıklamada bulunmak ve  kulanmamızı istediğiniz kelimeleri belirtmenizdir. Daha sonraki süreçte teslimden önce revize için metin tarafınıza iletilecek ve siz onayladıktan sonra teslim edilecektir.

Hizmet verilen makale türleri ; tanıtım yazısı, blog içeriği, ürün açıklaması, kategori açıklaması, wep sitesi içeriği, yorum - değerlendirme, CV-önyazı ve ürün yorumlarıdır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net