• Giriş
  • Kayıt Ol

muverrihs

İsim
: Şeyma N.
Kayıt Tarihi
: 18 Aralık 2023
Son Giriş
: 19 saat

Standart Yazar


Hakkımda

Öğrencilik hayatımda başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Bilhassa tarih, coğrafya, tıp ve botanik üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Ayrıca Osmanlı Türkçesi ve İngilizce çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda size uygun ve özgün bir biçimde içerikler üretebilirim. Mühim olan sizlerin içerik siparişi verirken ne istediğinizi detaylı olarak bana bildirmeniz. İçeriklerinizi hazırlarken konuya bağlı olarak alt başlıklar hazırlamaktayım. Bilhassa konu bütünlüğüne uygun olarak paragraflar bölerek anlatılan konunun okunulabilirliğini arttırmaya çalışmaktayım. Bunların dışında farklı tekniklere ve yazım taleplerine de uyum sağlamaktayım.

 

Peki neden ben?

İş disiplini ile zamanında ve sizin isteklerinize göre bir içerik arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net