mustafa_cetin

İsim
: Mustafa Ç.
Kayıt Tarihi
: 13 Ocak 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Lise çağlarımda başladığım yazma tutkuma yaklaşık 7 yıldır devam etmekteyim .Bu süre zarfında 2 tane kitap denemesi bitirdim fakat maddi bir amaçla yapmadığım için baskıya vermedim özgünlüğü bende saklı kalmalı isteği hep içimde kaldı. Daha sonra çeşitli konularda içerik yazarak sosyal medya hesaplarımda okuyucu kitleye hitap etmek istedim. Ufakta olsa bunu başardım diyebilirim. Ve artık bunu daha da geliştirme isteğimden dolayı içerik.net ailesine katılma kararı aldım.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve içeriklerin hitap ettiği kitle doğrultusun da sizlere deneyim ve yazma hevesimle birlikte faydalı olmak ve olacağıma söz vermek kişisel prensibimdir. Ama yazmaya başlamadan önce hedef kitle ve konunun doğru saptanmış bir şekilde bana iletilmesi en büyük temennimdir. Hedef kitle doğru saptanmadığı takdir de hangi yazarla çalıştığınızın bir önemi yok sizler adına. Burda hedef kitlenin görmek istediği bilgileri sizlere sunmak ise bizim asli görevimizdir hiç şüpheniz olmamalı...

 Neden ben konusuna gelirsek ise nerdeyse Türkiye'nin her yerini gezmiş ve gözlem yapmış birisi olarak size tarafsız fakat ilgi çekici bilgiler sunabilirim. Unutmayalım ki artık okuyucuların büyük bir kısmı akıcı bilgiler okumak tercihini kullanıyorlar bu da onları hem okuyup hem de gezme alışkanlığına devşiriyor. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşma garantisi sağlayabilirim sizlere.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.