• Giriş
  • Kayıt Ol

mustafa93

İsim
: Mustafa A.
Kayıt Tarihi
: 11 Ağustos 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Türk Dili edebiyatı mezunu olarak içerik üretmek makale hazırlamak yazmak isteğimi eğitimim ile birleştirerek güzel işlere imza atacağımız düşünmekteyim. Sanat, edebiyat, sinema, blog içerikleri, seyahat içerikleri yazmaktan keyif alıyorum. Güncel içerikleri takip eden, kendini geliştirmeye önem veren, kendine yatırım yaparak mutlu olan bir kişilik yapısı ile yapacağımız işlerde kendimi daha fazla geliştirme imkanı bulacağım için sabırsız bu birikimleri başkaları ile paylaşacağım için heyecanlıyım. Siz değerli içerik net ailesi ile birlikte olmaktan mutluluk duyacağım


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne, imla kurallarına, anlatım bozukluğu gibi dikkat dağıtan basit hatalardan kaçınarak edebi bir üslup ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

 

Neden Ben?

Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net