murt_aydgn

İsim
: Mur T.
Kayıt Tarihi
: 29 Mayıs 2018
Son Giriş
: 10 ay


Hakkımda

Merhaba; Uzun yıllardan beri makale yazarığı yapmaktayım. Yazddığım makaleler tamamen alıcının isteklerine uygun bir şekilde yazıldığı için önemli olan "müşteri memnuniyeti" ilkesini benimsemekteyim. Sizlerin isteğine bağlı olarak yazılan makaleler seo uyumlu olarak yazılabilir. İsteklerinizi sizlerle birlikte iletişim kurarak kesinleştiirerek yazılan makaleler aynı zamanda iade garantilidir. Yazdığım makalelerde noktalama işaretlerinin kullanılmasına son derece önem veririm ve isteğinize bağlı olarak resim ya da fotoğraf kullanabilirim. Makaleler tam olarak kontrol edilmeden de sizlere teslim edilmeyecektir. - Sitenizde hedeflediğiniz kitle yazılan makale ile sitenizde daha uzzun kalarak ziyaretçi kitlesini arttır. - Başka sitelerde sizin sitenizin bağlantıları paylaşılır. - Google ve diğer arama motorlarında aramalarda siteniz daha üst sıralarda yer alır. Siparişlerinizi verirken beraberinde detaylı bilgi veererek nasıl bir makale istediğinizi tam belirtirseniz çok daha iyi sonuçlar elede edebiliriz.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba; 

Uzun yıllardan beri makale yazarığı yapmaktayım. Yazddığım makaleler tamamen alıcının isteklerine uygun bir şekilde yazıldığı için önemli olan "müşteri memnuniyeti" ilkesini benimsemekteyim. Sizlerin isteğine bağlı olarak yazılan makaleler seo uyumlu olarak yazılabilir. 

İsteklerinizi sizlerle birlikte iletişim kurarak kesinleştiirerek yazılan makaleler aynı zamanda iade garantilidir. Yazdığım makalelerde noktalama işaretlerinin kullanılmasına son derece önem veririm ve isteğinize bağlı olarak resim ya da fotoğraf kullanabilirim. Makaleler tam olarak kontrol edilmeden de sizlere teslim edilmeyecektir. 

 

- Sitenizde hedeflediğiniz kitle yazılan makale ile sitenizde daha uzzun kalarak ziyaretçi kitlesini arttır.

- Başka sitelerde sizin sitenizin bağlantıları paylaşılır.

- Google ve diğer arama motorlarında aramalarda siteniz daha üst sıralarda yer alır. 

 

Siparişlerinizi verirken beraberinde detaylı bilgi veererek nasıl bir makale istediğinizi tam belirtirseniz çok daha iyi sonuçlar elede edebiliriz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

seoliz
19 Haziran 2018 09:47 tarihinde gönderildi.

zamanında teslim aldım. güzel ve anlaşılır bir dil ile makale hazırlanmış. kendilerine teşekkür ederim