murattabi

İsim
: Murat B.
Kayıt Tarihi
: 30 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Siparişleriniz doğrultusunda, teslim etmemi istediğiniz tarihte içerikleriniz sizde olacağından emin olabilirsiniz. İçeriğinizden tam olarak ne beklediğinizi söylediğiniz takdirde harfiyen uygulayacağımdan hiç şüpheniz olmasın. İçerik hazırlarken dikkat ettiğim ve önem verdiğim hususları sizinle paylaşmak isterim; - %100 özgün içerikler - Konu bütünlüğüne uygun alt başlık kullanımı - Anahtar kelime kullanımı - Giriş paragrafında anahtar kelime kullanımı - Akıcı bir anlatımla okunulabilirliği yüksek paragraflar - TDK uyumu Bunların dışında içeriğinizde istemiş olduğunuz bilgilere uygun içerikler de üretebilirim. Sizden beklentim bana içeriği hangi kitleye hazırlandığı da dahil olmak üzere içerik ile ilgili tüm bilgileri vermiş olmanız. Bu iletişimi sağladığımız sürece her iki taraf için de güzel bir işbirliği süreci bizleri bekliyor olacak.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Siparişleriniz doğrultusunda, teslim etmemi istediğiniz tarihte içerikleriniz sizde olacağından emin olabilirsiniz. İçeriğinizden tam olarak ne beklediğinizi söylediğiniz takdirde harfiyen uygulayacağımdan hiç şüpheniz olmasın.  İçerik hazırlarken dikkat ettiğim ve önem verdiğim hususları sizinle paylaşmak isterim;

- %100 özgün içerikler 

- Konu bütünlüğüne uygun alt başlık kullanımı 

- Anahtar kelime kullanımı 

- Giriş paragrafında anahtar kelime kullanımı 

- Akıcı bir anlatımla okunulabilirliği yüksek paragraflar 

- TDK uyumu 

Bunların dışında içeriğinizde istemiş olduğunuz bilgilere uygun içerikler de üretebilirim. Sizden beklentim bana içeriği hangi kitleye hazırlandığı da dahil olmak üzere içerik ile ilgili tüm bilgileri vermiş olmanız. Bu iletişimi sağladığımız sürece her iki taraf için de güzel bir işbirliği süreci bizleri bekliyor olacak. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.