• Giriş
  • Kayıt Ol

murathozer

İsim
: Murat H.
Kayıt Tarihi
: 2 Ocak 2021
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar


Hakkımda

2006 yılından bu yana SEO uyumlu semantik makaleler yazıyorum. Makalelerinizi anahtar kelime araştırması yaparak %100 SEO uyumlu yazıyorum. Yazdıracağınız makaleyi rakip analizi yaparak yazıyorum. Yıllardır kazandığım tecrübelerim ile arama motoru dostu makaleler yazıyorum. Güncel konuları her daim takip ederek en doğru analizleri yapıyorum. Beni tercih ederseniz pişman olmayacaksınız. Unutmayın herkes makale yazar ancak herkes arama motoru dostu içerik üretemez.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makalelerinizi Semantik ve seo uyumlu yazıyorum. Anahtar kelime analizi yaparak google algoritmasına uygun yazıyorum. Hiçbir yazarda bulamayacağınız rakip analizi uygulamam ile yazdıracağınız makalenin arama motorlarında ki rakiplerini analiz ediyorum. Beni tercih etmenizi bekliyorum. 

Web sitenize uygun başlık, içerik ve metaları seçerek yazı içeriğinde size sunuyorum. Yazdığım yazılar Seo programları tarafından tam uyumlu rapor alınarak verilmektedir. Örneğin; 'Çiçek siparişi' anahtar kelimesi için makale yazarken kelimenin altındaki tüm anahtar kelimeleri araştırıp yazı içeriğimde doğal olarak kullanıyorum. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net