• Giriş
  • Kayıt Ol

murat41

İsim
: Murat K.
Kayıt Tarihi
: 18 Şubat 2021
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (9)


Hakkımda

Merhaba! Hoş geldiniz sayın ziyaretçi. Profil sayfama göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederim. Ben İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümü son sınıf öğrencisi makale yazarıyım. İçimdeki tutku, sürekli olarak öğrenmek, araştırmak ve öğrendiklerimi paylaşmaktır. Yazdığım konular oldukça çeşitlidir ve özgünlükten asla taviz vermem. Konularım arasında kişisel gelişim, güncel olaylar, aile ve toplum, teknoloji, ekonomi, çocuk gelişimi, iletişim, medya, psikoloji ve sosyoloji, spor, bitki türleri, müzik gibi birçok konu yer almaktadır. Her yazımı özenle hazırlar, semantik ve anahtar kelime kullanarak SEO uyumlu hale getiririm. Yazılarımı sadece tam zamanında teslim etmekle kalmam, aynı zamanda okuyucularımın ilgisini çeken, akıcı bir dil kullanarak yazmaya özen gösteririm. Benim için asıl önemli olan, siz değerli okuyucularımın beklentilerine uygun yazılar hazırlamaktır. Siparişlerinizi teslim aldıktan sonra düşüncelerinizi profil sayfamda paylaşmanız beni mutlu edecektir. Eğer ilgi çekici ve kaliteli makalelere ihtiyaç duyuyorsanız, siz de benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim!


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 16.16 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"murat41" Örnek İçerikleri

  • SEO VE BACKLİNK NEDİR? NEDEN ÖNEMLİDİR?

  • YARATICI YAZARLIK

  • Psikolojik İkna ve Manipülasyon Teknikleri

  • Finansal Özgürlüğünüzü Yakalayın Freelancerlık ve Bağımsız Çalışma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hizmet Açıklaması

Merhaba! Profil sayfama hoş geldiniz.

3.000 kelime üzerindeki toplu siparişler için %10 indirim uygulanır.

Yazmış olduğum konular oldukça çeşitlidir ve özgün içeriklerim SEO uyumludur. Konularım arasında kişisel gelişim, güncel konular, aile ve toplum, teknoloji, ekonomi, çocuk gelişimi, iletişim, medya, psikoloji ve sosyoloji, astroloji, spor, bitkiler ve türleri, müzik yer almaktadır.

Yazılarımı semantik ve anahtar kelime kullanarak özenle yazıyorum ve zamanında teslim ediyorum. Empati yaparak yazdığım makalelerim okuyucularımı sıkmaz ve akıcı bir dille yazılmıştır.

Benim için önemli olan, nasıl bir makale okumak istediğinizdir. Bu nedenle, yazılarımı okuyucularımın beklentilerine göre şekillendiriyorum. Siparişi teslim aldıktan sonra profil sayfama duygu ve düşüncelerinizi yazmanız beni mutlu edecektir.

Siz de ilgi çekici ve kaliteli makaleler arıyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkür ederim!

 

 

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

sosyologer
21 Nisan 2023 18:25 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

irukandjii
15 Nisan 2023 14:43 tarihinde gönderildi.

Özenle hazırlanmıştı ve çok hızlı teslim edildi

Whatsapp Destek - icerik.net