murat41

İsim
: Murat K.
Kayıt Tarihi
: 18 Şubat 2021
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Merhabalar öncelikle profil sayfama hoş geldiniz. Size kısaca kendimi tanıtayım. İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunuyum. Okumayı, araştırmayı, yazmayı, öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı çok severim. Aynı zamanda sitede özel ekip üyesi olarak yer almaktayım. Kendimi makale yazarlığı konusunda geliştirmeyi hedefliyorum. Çeşitli konularda yazabilirim; Yazmış olduğum konular; * Kişisel gelişim, * Güncel konular, * Aile ve toplum * Teknoloji * Ekonomi * Çocuk gelişimi * İletişim , Medya * Psikoloji ve Sosyoloji * Astroloji * Spor * Bitkiler ve türleri * Müzik, hakkında yazılar yazmaktayım. Yazılarım özgün içeriklere sahip SEO uyumludur. Semantik ve anahtar kelime kullanarak yazmaktayım. Yazımı özenle yazar, zamanında teslim ederim. Nasıl bir makale okumak istersem o şekilde yazarım. Empati yapmak kaliteyi arttırır. Akıcı bir dille yazarım, yazılarım okuyucuyu sıkmaz. Siparişi teslim aldıktan sonra profil sayfama duygu ve düşüncelerinizi yazmanız beni çok mutlu edecektir :)


Fiyat Tarifesi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Merhabalar öncelikle profil sayfama hoş geldiniz. Size kısaca kendimi tanıtayım. İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunuyum. Okumayı, araştırmayı, yazmayı, öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı çok severim. Aynı zamanda sitede özel ekip üyesi olarak yer almaktayım. Kendimi makale yazarlığı konusunda geliştirmeyi hedefliyorum. Çeşitli konularda yazabilirim; 

 

Yazmış olduğum konular;

 

* Kişisel gelişim,

 

* Güncel konular,

 

* Aile ve toplum

 

* Teknoloji

 

* Ekonomi

 

* Çocuk gelişimi

 

* İletişim , Medya

 

* Psikoloji ve Sosyoloji

 

* Astroloji

 

* Spor

 

* Bitkiler ve türleri

 

* Müzik,

 

hakkında yazılar yazmaktayım.

 

Yazılarım özgün içeriklere sahip SEO  uyumludur. Semantik ve anahtar kelime kullanarak yazmaktayım. Yazımı özenle yazar, zamanında teslim ederim. Nasıl bir makale okumak istersem o şekilde yazarım. Empati yapmak kaliteyi arttırır. Akıcı bir dille yazarım, yazılarım okuyucuyu sıkmaz. Siparişi teslim aldıktan sonra profil sayfama duygu ve düşüncelerinizi yazmanız beni çok mutlu edecektir :) 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.