• Giriş
  • Kayıt Ol

murat34

İsim
: Murat K.
Kayıt Tarihi
: 28 Ekim 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

İlk okul yıllarında başlayan okuma ve araştırma tutkum eğitim hayatım boyunca sürdü. 2016 yılında başladığım makale ve içerik üretme çalışmalarım sayesinde bir çok yeni bilgi öğrenmiş oldum. Özellikle ekonomi, eğitim, spor, moda, teknoloji, sinema ve edebiyat konularında özgün içerik üretme hususunda kendime çok güveniyorum. Sizlerle beraber çok güzel ve özel işlere imza atabileceğimize inanıyorum


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"murat34" Örnek İçerikleri

  • Adaklı Gergi Tavan

Hizmet Açıklaması

Amacınıza hizmet edecek seo uyumlu tamamen özgün olarak hazırlanmış içerik üretebilirim. sadece isteklerinizi açık ve net bir şekilde tarafıma iletmeniz yeterli olacaktır. konu bütünlüğü içerisinde alt başlıklarla desteklenmiş akıcı ve okuma kolaylığı sağlayan paragraflar hazırlayabilirim.

Neden beni tercih etmelisiniz?

Sahip olduğum okuma ve araştırma tutkum istediğiniz içerikleri hazırlamama yardımcı olurken, vazgeçilmezim olan iş disiplinim zamanında ve amacınıza uygun içerik üetmemi sağlayacaktır.

Sizin için hazırlayacağım SEO uyumlu içerikler sayesinde, sitenize daha fazla ziyaretçi çekeceksiniz. Gelen ziyaretçiler sürekli kullanıcılar olacaktır. Sitenizin kalitesi artacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net