muhammed22

İsim
: Muhammed E.
Kayıt Tarihi
: 2 Şubat 2021
Son Giriş
: 12 ay


Hakkımda

Vatmanlık ve TCDD bünyesinde yardımcı makinistlik yaptıktan sonra Mimarlık lisans eğitimini tamamladım ve mimari tasarım ve inşaat sektöründe aktif olarak çalışmaktayım.Öğrencilik ve profesyonel dönemimde çeşitli ulusal tasarım yarışmalarında evrensel ölçekli sorunlara öneriler sunan projelerim dereceye layık görüldü.Özellikle sanat , tasarım , inşaat faaliyetleri konusunda mesleki birikimim olsa da farklı konularda birkaç senedir içerik üreticiliği yapmaktayım.Sosyal medya içerik yazarlığının yanında hem akademik yazım lisanına hakim hem de araştırma yapmayı ve sonuçları nicel verilerle ortaya koyma konusunda başarılıyımdır.SEO standartlarını göz önüne almak , özgün içerikler çıkarmak yazım öncüllerimdir. İçeriğin kalitesinde ödün vermeyecek ölçüde hızlı iş yapar ve mümkün olan en kısa sürede içeriği tamamlarım.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Deneyim sahibi olduğum alanların  dışındaki konular yoğun bilgi derinliği gerektirmiyorsa her konuda yazı yazmaktayım.

Araştırma aşamasında basılı yayınlar , süreli yayınlar ve akademik yayınlardan nicel gözlemleri ve verileri ortaya koymak için yararlanmaktayım.

Yazı , değerlendirme ve makalelerde özgün niteliği üretmek , korumak ve sürdürmek ana gayelerimden birisidir.

Yazın dünyasına hakimim ve SOE standartarlını gözeterek  makalenin  niteliğini ve akıcılığını sürdürecek ölçüde  hızlı iş üretmekteyim.   

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.