mucahit13

İsim
: Mücahit
Kayıt Tarihi
: 18 Mayıs 2022
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

Yazım imla kurallarına uygun, intihal oranları kontrol edilmiş, hiçbir yerde yayınlanmamış ve benzerlik oranı düşük olan özgün İnşaat Mühendisliği bölümüne dair yazılan iki bin kelime üstü yazılar kaleme alıyorum. Araştırma yapmayı seviyorum bu sebepten dolayı hemen hemen her konuda da araştırıp kaleme alabileceğimi düşünüyorum. Verilen siparişleri zamanında teslim edilen içeriklerle sizlere zaman kazandırabilirim. Sipariş oluşturmadan önce mesaj atarak uygunluk durumumu sorgulamanız sizin açınızdan yararlı olacak ve yanlış anlaşılmalara mahal vermeyecektir


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sipariş oluşturmadan önce mesaj atarak uygunluk durumumu sorgulamanız sizin açınızdan yararlı olacak ve yanlış anlaşılmalara mahal vermeyecektir.

 

Yazım imla kurallarına uygun, hiçbir yerde yayınlanmamış ve özgün içerikler kaleme alıyorum. Araştırma yapmayı seviyorum bu sebepten dolayı hemen hemen her konuda da araştırıp kaleme alabileceğimi düşünüyorum. Verilen siparişleri zamanında teslim edilen içeriklerle sizlere zaman kazandırabilirim. Siparişlerinizde dikkatli ve özenli bir çalışmayla karşılacağınızı taahhüt ederim.

 

 

Sipariş oluşturmadan önce mesaj atarak uygunluk durumumu sorgulamanız sizin açınızdan yararlı olacak ve yanlış anlaşılmalara mahal vermeyecektir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.