mrveeynr

İsim
: Merve
Kayıt Tarihi
: 17 Ocak 2021
Son Giriş
: 3 hafta


Hakkımda

Akdeniz Üniversitesi ve Süleyman Demirel Halkla İlişkiler Ve Tasarım mezunuyum. Halkla İlişkiler öğretmeniyim. Metin yazarlığı dersinden aşırı keyif alıyordum ve 2018 yılında hobi olarak başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Bölümüm gereği sunum hazırladığım için bir çok firmanın hakkında, misyon ,vizyon ve tarihçe kısımları ile de ilgileniyorum. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.80 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bana verilen metinleri özgün bir şekilde SEO uygunluğunda tasarlayabilirim. Çalışmalarımı isteklerinizi dikkate alarak özenle yaparım ve kısa sürede elinize ulaşması için elimden gelenin fazlasını yaparım.

Neden Ben?
Bu çalışma sürecinde içeriklere uygun yazılar yazarak disiplinli şekilde çalışabileceğimi düşünüyorum. İstediğiniz önemli şeyleri dile getirdiğinizde sizlere uygun şekilde tasarlayacağımdan emin olabilirsiniz. Sizlerle birlikte daha iyi işler çıkarabiliriz. 


Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

kemal_altun
23 Ocak 2021 20:19 tarihinde gönderildi.

.......