• Giriş
  • Kayıt Ol

mrsn37

İsim
: Mustafa S.
Kayıt Tarihi
: 3 Şubat 2018
Son Giriş
: 5 yıl


Hakkımda

.SON 14 YILINI YATILI OKUL ve ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜ İLE GEÇİRMİŞ BİR EMEKLİ ÖĞRETMEN. KOŞULSUZ SEVGİYİ ve YARATILANI YARATANDAN ÖTÜRÜ DÜŞMANI DAHİ OLSA SEVMENİN GEREKLİLİĞİNİ İNANMANIN ÖTESİNDE BİLİYOR. OKUMAYI ÖZELLİKLE PARAPSİKOLOJİ, GİZEM. METAFİZİK. KUANTUM FİZİĞİ ve SPİRİTÜEL KONULARI İÇEREN KİTAPLARI OKUMAYI ARTIK ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ BİR KİŞİLİK. ELBETTE ÇOK OKUMANIN SONU YAZMAKMIŞ VESSELAM !!!


Fiyat Tarifesi: 4.25 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"mrsn37" Örnek İçerikleri

  • 4 Örnek Makale

Hizmet Açıklaması

İstek ve ihtiyaçlarınızı net bir şekilde iletmeniz durumunda amaca uygun, çok sade ve anlaşılır ama dil açısından zengin içerikli makaleler üretme konusunda iddialıyım. Zaten beraber çalıştığımızda bunu siz de anlayacaksınız. Metinleri yazarken paragraf oluşturmadaki isabetliliği kendiniz göreceksiniz. Uzun yıllar ve özellikli eğitim kurumlarında müdürlük yaptığım dönemlere ait bir alışkanlıkla iş disiplini ve empati kurmadaki dürüstlüğüm en büyük referansımdır diye düşünüyorum. Elbette bunu zaman gösterecektir. Fazla söze ne hacet...

    Beraber çalıştığımız süre içerisinde sitenizin ziyaretçi sayısının atrmasına  ve benzerleriniz arasında öne çıkabilmenize az da olsa katkı sunabilirsem kendimi mutlu hissedeceğim vesselam !!!

Verdiği Hizmet Türleri

İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net