• Giriş
  • Kayıt Ol

moonchuck

İsim
: Gökhan Y.
Kayıt Tarihi
: 22 Mayıs 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2013 yılından mezun oldum. 2014 yılından bu yana çeşitli dergilerde gönüllü yazarlık ve editörlük yaptım. Özellikle mimarlık, kent, ekoloji, teknoloji, film, oyun, internet ve bilgisayar oyunları üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. İngilizce'den Türkçe'ye çeviri makale çalışması da yapmaktayım. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde ilgilendiğim alanlarda içerik üretme işinde kendime güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"moonchuck" Örnek İçerikleri

  • Erişilebilir Tasarım – Mekânın Özgürleşmesi

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Özellikle mimarlık, kent, ekoloji, teknoloji, film, oyun, internet ve bilgisayar oyunları üzerine çeşitli yazılı ve yazısız kaynakta 5 yıla yakın süredir gönüllü olarak içerik üretim tecrübem ile okuyucu kitlenize kaliteli içerik üretebilirim. Freelance iş yapan bir mimar olarak süresinde ve eksiksiz iş üretmeyi alışkanlık haline getirdiğim için içeriklerinizi gönül rahatlığı ile bana teslim edebilirsiniz.


Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 
- Sayfada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net