mizan13

İsim
: İ̇smai .
Kayıt Tarihi
: 6 Ekim 2021
Son Giriş
: Şuan Online


Hakkımda

İstanbul, Güngören 1968 doğumluyum. Konya Selçuk Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu 1986 yılı mezunuyum. AOF İşletme fakültesini bitirerek lisans mezunu oldum. Ofis programları konusunda yeterince iyiyim. Bir kaç muhasebe bürosunda uzun yıllar çalıştım. Beş yıla yakın serbest ticaret işi yaptım. Kırgızistan ve Kazakistan seyahatim ve oldu. Aynı zamanda yurt dışında iki buçuk yıl Türk firmasında muhasebe sorumlu olarak çalıştım. Okumayı, araştırmayı seviyorum, pandemi döneminde aldığım blok yazarlığı, içerik yazarlığı ve içerik uzmanlığı eğitimleri ile muhasebe dışında uğraş alınım oldu. Aldığım Wordpress eğitimiyle hazırladığım içerik ve görselleri bana ait yanlisgiden.com ve benimruyam.com sitelerinde yayınlıyorum. Yazı ve siteye yükleme işlemini bildiğim için yazıda oluşan edilgen veya geçişli cümle kontrolünü yapabiliyorum. Web sitimde Google Adsense reklamı alıyorum ancak geliri düşük olduğu için bilgi ve eğitimimi yazarak değerlendirmek istiyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Entelektüel bilgi birikimiyle yazılar yazıyor, gerek anlatım bozukluğu, gerekse dilbilgisi yönünden inceliyorum. Yazmayı meslek edinerek profesyonel yazar olmak temennisindeyim.  Gerek aldığım örgün eğitim, gerekse online eğitimlerin sayesinde bakış açım ve ufkum genişledi. Olayları kavram olarak yorumlamak yanında, görünenin dışında anlam olarak da görmeyi ve yorumlamayı seviyorum. Yazılarımda kişileri veya kurumları yargılamak yerine olayı ön plana çıkararak onu işliyorum. Elbette yazıyı talep edenin, talebi doğrultusunda konu irdeleniyor ancak bu iyi niyet kuralları çerçevesini aşmıyor.

Aldığım eğitimler ve araştırmalarım devamıyla dilbilgisi kurallarına uymaya dikkat ediyorum. Konu veya yazının vermek istediğini bozmadığı sürece kurallara sadık kalıyorum. Elbette manayı bozmayacak şekilde zaman zaman doğaçlama da yapıyorum. Zira asıl mesele konuyu, okuyucu doğru anlatmak ve verilmek istenenin resmini çizmektir.

Özellikle muhasebe konusunda, yılların verdiği tecrübeyle birçok konuya vakıfım. Bu bağlamda hayatımızı etkileyen birçok ekonomik ve siyası olgulara da bir şekilde aşina olabiliyorum. Yaşanmışlıkların yanında iyi bir gözlemci olmaya çalışıyorum. Zira her olayı deneyimlememiz mümkün değildir. Yaşamanın yanında, yaşanmışlıkları da gözlemleyerek olayları izah edebiliyoruz. Yazma işine başladıktan sonra, bulunduğumuz çevreye, kısaca hayata bakış açım değişti. Yaşanan olayı zihinde canlandırıp, farklı boyutla da yorumlayabiliyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.