• Giriş
  • Kayıt Ol

mizan13

İsim
: İ̇smail G.
Kayıt Tarihi
: 6 Ekim 2021
Son Giriş
: 1 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (9)


Hakkımda

İstanbul, Güngören doğumluyum. Konya Selçuk Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu mezunuyum. AOF İşletme fakültesini bitirerek lisans mezunu oldum. Halen AOF Felsefe bölümünde okuyorum. Ofis programları konusunda yeterince iyiyim. Bir kaç muhasebe bürosunda uzun yıllar çalıştım. Beş yıla yakın serbest ticaret işi yaptım. Kırgızistan ve Kazakistan seyahatim ve oldu. Aynı zamanda yurt dışında iki buçuk yıl Türk firmasında muhasebe bölümünde sorumlu olarak çalıştım. Okumayı, araştırmayı seviyorum, pandemi döneminde aldığım blok yazarlığı, içerik yazarlığı ve içerik uzmanlığı eğitimleri ile muhasebe dışında uğraş alınım oldu. Aldığım Wordpress eğitimiyle hazırladığım içerik ve görselleri bana ait yanlisgiden.com ve benimruyam.com sitelerinde yayınlıyorum. Yazı ve siteye yükleme işlemini bildiğim için yazıda oluşan edilgen veya geçişli cümle kontrolünü yapabiliyorum. Web sitemde Google Adsense reklamı alıyorum ancak geliri düşük olduğu için bilgi ve eğitimimi yazarak değerlendirmek istiyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 9.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Dijital çağdayız ve bu duruma bir şekilde adapte oluyoruz. Gerek mal ve hizmet satışı yapalım, gerekse kişisel web sitemiz olsun bir şekilde web denizine açılıyoruz. Bilmeliyiz ki bizim kimliğimiz mesabesindeki web sitemiz bizi yansıtıyor. Alangirikli görünüm veya süslü cümleler yerine web sitemizin  “ÖZGÜN BİZ”’i yansıtması önemlidir. Bu özgünlüğü de kes-kopyala-yapıştır ile yapamayız. Bunu ancak bilginin yanında misyonumuzu da harmanlayarak yapabiliriz.

Bu bağlamda misyonumuz ve çalışma pirensibimizle hedefimize ulaşırız. Doğru bizi ancak doğru ifadelerle sağlayabiliriz. İçerik yazarı verilen bilgi ve belgeler ışığında sizi tasvir eder. Zira sizi ancak verdiğiniz bilgi ve belge kadar tanır. Bu bakımdan yazı talebinizde bulunmadan önce taleplerinizi bir ikigün dinlendirin. Zira yazının dinlenme süreci; doğru yazı olması için zorunludur. İlk anda hoş görünen kelimeler dinlenme sürecinde uyumsuz olduğunda kendini belli eder.

Yazı taleplerinizde doğru sonuca ulaşmak istiyorsanız;

Talebiniz açık ve net olsun

Yerine göre örneklendirin

Görülmesini veya görülmemesin istediğiniz durumu belirtin

zira bir çoğumuzun iletişimde düştüğü hata karşı taraftan zihin okumasını beklemesidir. Doğru iletişim; yazılı talebimizin açık ve net olarak kısa ifadelerle karşı tarafa iletilmesidir.

sağlıcakla kalın.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net