miuzen

İsim
: Muhammet U.
Kayıt Tarihi
: 5 Temmuz 2018
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

1994, Eylül doğumluyum. Şu an Ankara'da bir üniversitede Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde okuyorum. İlgi alanlarım Siyaset, Sosyoloji, Psikoloji ve Tarih ile Felsefedir. İngilizce ve Türkçe makale üretme konusunda deneyim sahibiyim. Psikoloji, sosyoloji, gündem, sosyal medya, bilim ve teknoloji alanlarında özgün içerik üretebilirim. Bu zamana kadar çeşitli bloglarda, web sitelerinde, hazır makale ve içerik üreten sitelerde, ekşi sözlük ve benzeri platformlar da yazılar yazdım.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İngilizce ve Türkçe makale üretme konusunda deneyim sahibiyim. Psikoloji, sosyoloji, gündem, sosyal medya, bilim ve teknoloji alanlarında özgün içerik üretebilirim. Bu zamana kadar çeşitli bloglarda, web sitelerinde, hazır makale ve içerik üreten sitelerde, interaktif sözlük ve benzeri platformlar da yazılar yazdım. 

Araştırmayı, yeni bilgiler öğrenmeyi ve özgün içerik üretmeyi seven bir karaktere sahibim. Bundan dolayı belirlediğim alanlarda (veya belirleyeceğiniz bir alanda) rahatlıkla yazılar yazabilirim. Özellikle blog içeriği, akademik makale ve ödev-tez gibi konularda kendime güveniyorum. 

icerik.net üzerinde hazır makalelerimin 100 kelimesi 5 tl, şipariş verilen makalelerin ise 100 kelimesi 5 tl üzerinden hesaplıyorum. Bu alanda 2 yıldan fazla deneyimim var ve kendime oldukça güveniyorum.

Umarım en kısa zamanda görüşürüz.

Teşekkürler.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Akademik Makale
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.