miuzen

İsim
: M. İ.
Kayıt Tarihi
: 5 Temmuz 2018
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

Merhaba. 24 yaşındayım. 2012'den bu yana Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrencisiyim. İnglizce biliyorum ve yabancı dilde makale üretebilirim. Araştırmayı, yeni bilgiler edinmeyi ve yazarlık yapmayı seviyorum. Psikoloji, sosyoloji, gündem, sosyal medya, bilim ve teknoloji gibi alanlarda tecrübeliyim. Bu zamana kadar ekşi sözlük ve benzeri sitelerde, çeşitli bloglarda yazarlık yaptım ve deneyime sahip oldum.


Fiyat Tarifesi: 1.75 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İngilizce ve Türkçe makale üretme konusunda deneyim sahibiyim. Psikoloji, sosyoloji, gündem, sosyal medya, bilim ve teknoloji alanlarında %100 özgün içerik üretebilirim. Bu zamana kadar çeşitli bloglarda, web sitelerinde, hazır makale ve içerik üreten sitelerde, ekşi sözlük ve benzeri platformlar da yazılar yazdım. 

Araştırmayı, yeni bilgiler öğrenmeyi ve özgün içerik üretmeyi seven bir karaktere sahibim. Bundan dolayı belirlediğim alanlarda (veya belirleyeceğiniz bir alanda) rahatlıkla yazılar yazabilirim. Özellikle blog içeriği, çeviri hizmetleri, akademik makale ve ödev-tez gibi konularda kendime güveniyorum. 

icerik.net üzerinde hazır makalelerimin 100 kelimesi 1.50 tl, şipariş verilen makalelerin ise 100 kelimesi 1.75 tl üzerinden hesaplıyorum. Eğer fiyatlar diğer yazarlara göre yüksek geliyorsa emin olun ki daha iyi içerik üretiyorum demektir. Bu alanda 1 yıldan fazla deneyimim var ve kendime oldukça güveniyorum.

Umarım en kısa zamanda görüşürüz.

Teşekkürler.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Akademik Makale
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.