minekandemir

İsim
: Emine K.
Kayıt Tarihi
: 11 Mayıs 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhaba, ben Emine Kandemir. Akdeniz Üniversitesi, Edebiyat Fakültesinde Felsefe bölümü okuyorum. Üniversite eğitimimde Felsefenin yanı sıra Psikoloji, sosyoloji vb. alanlara da ilgi duyduğum için bu bölümlerden de birçok dersler alarak kariyer hedefimi dijital içerik editörlüğü ve uzmanlığı alanına yönelttim. Planladığım kariyer hedefleri doğrultusunda, 3. sınıfın yaz döneminde İstanbul İşletme Enstitüsünde çeşitli online eğitimlere katıldım. 1 hafta içerik editörlüğü ve 3 haftalık içerik uzmanlığı eğitimini sürdürmekteyim. Eğitimlerim sonrasında hem yazarlığı sevmem hem de daha fazla tecrübe edinme isteğimden dolayı içerik yazarlığı sitelerini araştırdım. Üniversite öğrenimim süresince 100’ den fazla makale, 30’dan fazla proje yazdım. Yazdığım makaleler konu açısından felsefe ve eğitim ağırlıklı olsa da alanımın eğitim olması bakımından diğer birçok alan ile temasa geçtim. Lise zamanlarımdan beri sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum kuruluşlarının içinde olmam ve ingilizcemin yetkinlik seviyesi sayesinde yabancı kaynaklara ve insanlara erişebiliyorum buda bana yazılarımın içeriğinde özgünlük ve çeşitlilik açısından avantaj sağlıyor.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Üniversite öğrenimim süresince 100’ den fazla makale, 30’dan fazla proje yazdım. Bu süreç içerisinde çok şey öğrendim. Yazdığım makaleler konu açısından felsefe ve eğitim ağırlıklı olsa da alanımın eğitim olması bakımından diğer birçok alan ile temasa geçtim. Lise zamanlarımdan beri sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum kuruluşlarının içindeyim. Üniversitede proje yazmaya başladım. Bunun ardından 2 kez yurtdışına projeye katılma fırsatı yakaladım. Almanya da gerçekleşen 10 günlük projenin ardından, üniversite de kendi çalıştay ekibimi kurdum. Cinsiyet eşitliği, kadın girişimciliği, engelli bireyler, lgbtiq hakları, kadın hakları, öğrenme güçlüğü yaşayan bireylerin eğitimi vb. Gibi birçok sosyal gönüllülük projelerinde sahada ve koordinasyonda görev aldım. Kendi alanım başta olmak üzere çeşitli alanlarda ki münazaralar, sempozyumlar ve çalıştaylarda da katılımcı ve konuşmacı olarak bulundum. Bunun yanında aktif bir birey olmamdan sebep kısmi zamanlı işler sayesinde birçok şirketin kongrelerine, fuarlarına ve bayi buluşmalarına katıldım. Bu şirketlerin toplantıları tarım, enerji, ekonomi, eğitim, iletişim vb. Gibi çeşitlik gösteren şirketlerin buluşmalarıydı.  

Kendime katmış olduğum bir diğer kültürel değer ise okumak ve izlemek, günde en az 4 saatimi bir şeyler okumaya ve izlemeye ayırdığım için kültürel alanda gelişme kaydediyorum. İngilizcemin yetkinlik seviyesi sayesinde yabancı kaynaklara ve insanlara erişebiliyorum buda bana yazılarımın içeriğinde özgünlük ve çeşitlilik açısından avantaj sağlıyor.  

Özellikle akademik makale ve ödevler başta olmak üzere, ürün içerikleri, kategori açıklamaları, tasarım için fikirleri hazırlayabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.