• Giriş
  • Kayıt Ol

mineaker

İsim
: Mine A.
Kayıt Tarihi
: 12 Mayıs 2020
Son Giriş
: 8 ay

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (6)


Hakkımda

SEO biliyorum. Sipariş vermeden önce mesaj gönderin. İçerik sitelerinde editörlük yaptım, binlerce içerik elimden geçti. Her konuda yazabilirim. Finans sektörü, eğitim, sağlık, veteriner sağlık ile yakından ilgim bulunmaktadır. Eğer içerik talebinde bulunacaksanız buradan mesaj atmanız yeterli. En iyi hizmeti üstün kalite ile sunuyorum. Neden mi Ben? İcerik.nette ki SEO bilen tek makale yazarıyım. Yaklaşık 3 sene muhabirlik yaptım, 25 bin haber ve makale hazırladım, redaksiyon işlemi yaptım, konuya çok hakimim, finans haberleri ilgi alanımdaydı daha çok. Ayrıca bilgisayar ve sağlık konusunda çok iyiyim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"mineaker" Örnek İçerikleri

  • Forex Piyasasında Spread Ve Swap Kavramı

Hizmet Açıklaması

SEO biliyorum.

 

Sipariş vermeden önce mesaj gönderin.

 

İçerik sitelerinde editörlük yaptım, binlerce içerik elimden geçti. Her konuda yazabilirim. Finans sektörü, eğitim, sağlık, veteriner sağlık ile yakından ilgim bulunmaktadır. Eğer içerik talebinde bulunacaksanız buradan mesaj atmanız yeterli. En iyi hizmeti üstün kalite ile sunuyorum. 

 

Neden mi Ben?

 

İcerik.nette ki SEO bilen tek makale yazarıyım. Yaklaşık 3 sene muhabirlik yaptım, 25 bin haber ve makale hazırladım, redaksiyon işlemi yaptım, konuya çok hakimim, finans haberleri ilgi alanımdaydı daha çok. Ayrıca bilgisayar ve sağlık konusunda çok iyiyim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

doruk2
27 Nisan 2021 15:31 tarihinde gönderildi.

Şimdiye kadar en çok memnun olduğum yazar! NEDEN? 1- Bizzat profesyonel görseller hazırlayıp bana gönderdi. (İçeriğin okunması için görsel olarak zayıf kalıyoruz, hazırladığı görseller okunurluğun %200 daha fazla artmasını sağladı.) 2- SEO uzmanı olduğu için hangi kelimelere link vermem gerektiğini, makale üzerinden nasıl bir site haritalama çalışma çalışması yapmam gerektiğini detaylı olarak anlattı ve yukarıya çıkmak istediğim kelime için neler yapmam gerektiğini detaylı olarak anlattı. (SEO bilen bir makale yazarı bulmak gerçekten çok zor kendisi tecrübeli bir yazar.) 3- İstediğim makaleyi sadece 30 dakika içince detaylı olarak araştırarak kusursuz bir şekilde hazırlamış çok teşekkür ederim. hız önemliyse öneriyorum (Tanıdığım en hızlı yazar) 4- Tüm bunlara ek olarak bana makalemi Azerice bildigi için makaleyi ücretsiz olarak azerice hazırlayıp gönderebileceğini söyledi ancak şu an için bu yönde bir ihtiyacım yok yine teklif için teşekkür ederim. icerik.net'te geçmişte diğer yazarlar ile pek çok alışverişte bulundum ancak şimdiye kadar aldığım en iyi makale bu yazara ait. Sonuç: Google'da "Sivas’ta 20 yıl önce ne kadar kar yağdı? Sivas’ta kar yağışı nasıl oldu?" arama yapıldığında ilk sırada bana hazırladığı makale çıkıyor. Tecrübe ve bilginize hayran kaldım, bundan sonra makale alışverişlerimde tek tercihim sizsiniz.

Whatsapp Destek - icerik.net