milesnidya

İsim
: Selim A.
Kayıt Tarihi
: 7 Eylül 2018
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

universite son sinifta yazma yetenegimi ve kendimi gelistirmek icin basladigim calismalarimi suanda ek gelir kazanmak icin yapiyorum. Blog icerigi, web sitesi icerigi, urun aciklamasi ve degerlendirmesi, odev- tez yazimi ve ingilizce cevirisi yapmaktayim. herhangi bir konu sinirlamasi olmadan sizin ihtiyaciniz dogrultusunda hizli, guvenilir ve etkili bir calisma yapacagim. zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.