• Giriş
  • Kayıt Ol

milesnidya

İsim
: Selim A.
Kayıt Tarihi
: 7 Eylül 2018
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

2016 yılında bu yana profesyonel olarak hem İngilizce hem de Türkçe olarak içerik üretmekteyim. Bunun dışında 2018'de Türk dizileri için İngilizce altyazı hazırlamaya ve satmaya başladım. Kısa sürede hızlı bir şekilde ihtiyacınız doğrultusunda içerik üretebilirim. Ayrıca ödevlerinizi ve makalelerinizi kontrol edebilirim ve hatta onları İngilizce'ye çevirebilirim. Her türlü soru ve sipariş için iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"milesnidya" Örnek İçerikleri

  • Deneme

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net