meryem16

İsim
: Meryem D.
Kayıt Tarihi
: 19 Nisan 2021
Son Giriş
: 5 gün


Hakkımda

2015 yılında hobi olarak blog yazmaya başladım. Hem bloğumda hem de farklı web sitelerinde içerik ürettim. Büyük farklı markalarla çalışma fırsatım oldu. Makyaj, bakım, dekorasyon, spor, tanıtım yazıları, yemek tarifleri, oyun hakkında makale yazmayı çok seviyorum. Makalelerim özgün, SEO açısından uyumlu, titiz çalışma sonucu yazmaktayım. Kıymetli icerik.net üyeleri ile sürdürülebilir başarılı ile çalışacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz içerikler doğrultusunda özgün, semantik seo uyumlu, titizlikle hazırlanmış içerikler üretebilirim. Alt başlık oluşturma konusunda en çok aranan konuları listeleyip yazıyı şekillendirebilirim. Konu bütünlüğü sağlanmış şekildde içeriklerimi oluşturabilirim.

Neden benimle çalışmalısınız?

İstediğiniz konularda özgün, hızlı, seo uyumlu içerikler oluşturarak kitlenizin büyümesine katkı sağlayabilirim. Genel olarak içeriklerimi şu şekilde tamamlamaya özen gösteririm:

Semantik seo uyumlu ile hazırlanmış yazılar Google sıralamasında üstte olmasını sağlar.

Yazım kurallarına dikkat ederek, konu bütünlüğü ile sağlanmış içerikler konunun anlaşılmasını ve sitede daha çok zaman geçirmesini sağlyabilirim.

Okuyucu kitlesi oluşturmaya yardımcı olurum.

İçeriklerde farklı bakış açılarıyla okuyucuların tekrar web sitesini ziyaret etmesini, kitle oluşturmayı hedeflerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

rdfk25
30 Ağustos 2021 23:35 tarihinde gönderildi.

Acil olduğu için çok kısa bir süre içerisinde teslim aldım. Çok ilgili bir yazar arkadaşımız. Detaylı bir içerik hazırlamış. Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.