mervet

İsim
: Merve K.
Kayıt Tarihi
: 27 Aralık 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Aktif olarak calismakta olan Y.Iç Mimarım. Inşaat sektöründe 7 yıldır tam zamanlı olarak çalışmaktayım. Gecmis donemlerde universitelerde ic mimarlik bolumlerinde dersler verdim. Edebiyata ilgiliyim. Bir oğlum var, annelik ve anne-bebek konuları da ilgi alanıma girmektedir. Yazi yazmayi seviyorum burada denemeler yapmak istiyorum. Akademisyen olmamın ve birden fazla sektore olan hakimiyetimin avantaj saglayacagini dusunuyorum. Tamamen özgün ve fark yaratan içerikler hazırlayarak daimi alıcılar kazanabileceğime inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"mervet" Örnek İçerikleri

  • Mak Iç Mimarlık

Hizmet Açıklaması

Marmara Üniversitesi mezunu Yüksek İç Mimarım. Alıcı taleplerine göre gerekli araştırmaları yaparak, üzerine kendi bilgi birikimimi de ekleyerek tamamen özgün içerikler hazırlayabilirim. Bunu yaparken ihtiyacım olan ön bilgiyi ve detayları alıcı ile ilk iletişim esnasinda talep ederim. 

Dil bilgisi düzeyim ve akademisyen olmam dolayısı ile fark yaratan içerikler hazırlayabilirim. Işimi önemsediğim ve zamanlamanın herkes için ne kadar kıymetli olduğunu bildiğim için içerikleri tam zamanında hazır hale getiririm. Içerik hazırlama dışında türkçe yazılmış makalelerde dil bilgisi denetimi de yapabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.