mervel01

İsim
: Merve M.
Kayıt Tarihi
: 15 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

İleri seviye klavye yazıyorum Adalet mezunuyum İngilizce türkçe çeviri yapabiliyorum, Makale, içerik hazırlamayı seviyorum, özgün ve nitelikli içerikler üretecegime inanıyorum istediğiniz uzunlukta makale, metin yazabilirim. Yetişmeyen iş ve ödevlerinizde beni tercih edebilirsiniz, teşekkür ediyorum. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Her türde makale, içerik, yorum yazıya dair herşeyi yazabilirim, detaylı araştırmalarla memnun olacağınız çalışmalar için sizi bekliyorum..

İmla kuralları ve noktalama konusunda titizimdir. Birçok kaynaktan araştırma yaparak, kendi alt başlıklarım  ile %100 özgün içerikleri sizlere sunmak için tüm gün uygunum.

Yazı yazma hızım yüksektir, içerik hazırlama konusunda kendime güveniyorum, eşşiz içerikler hazırlayabilirim.

 Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Yetişmeyen iş ve ödevlerinizde beni tercih edebilirsiniz, teşekkür ediyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.