• Giriş
  • Kayıt Ol

merveae

İsim
: Merve A.
Kayıt Tarihi
: 16 Şubat 2021
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerimi Sosyoloji (İngilizce) üzerine tamamladım. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesinde Sosyoloji ana bilim dalında doktora yapmaktayım. Akademik hayatım boyunca sayısız İngilizce ve Türkçe metinler yazdım. Bu akademik temelim sayesinde benden istenilen her konuda profesyonel anlamda Seo uyumlu içerik üretebilirim. Geniş konu araştırması, anahtar kelime seçimi sayesinde özgün cümleler barındıran içerik oluşturuyorum. Yazma sevgimden dolayı her türlü içeriği başarıyla tamamlayabileceğimi düşünüyorum. Yazarken kendimi bir yandan sürekli bir kişisel gelişim döngüsünün içinde buluyorken bir yandan da topluma faydalı bir işin içinde olduğumu düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz doğrultusunda sizin için özgün içerikler üretebilirim. Siparişlerinizi konu ile uyumlu gerekli alt başlıklara ve paragraflara bölerek anlaşılması kolay ve akıcı hale getirebilirim. Öte yandan siparişlerinizi oluştururken yazım ve imla kurallarına oldukça dikkat ederim.

Sahip olduğum yedi senelik akademik yazma tecrübem ve iş disiplinim sayesinde isteklerinize tam anlamıyla cevap veren bir içerik yazarı olduğumu söyleyebilirim. SEO uyumlu içerikler benzersiz olmalıdır. Bu sizi internet dünyasında rakiplerinizden bir değil birkaç adım ileriye taşıyacaktır.

Gelin birlikte SEO uyumlu özgün içerikler oluşturalım. Yani siz isteyin ben oluşturayım :)

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net