• Giriş
  • Kayıt Ol

mert_serdar

İsim
: Serdar
Kayıt Tarihi
: 3 Temmuz 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Üniversite 1.sınıf öğrencisiyim.Ne kadar tarih ve edebiyat bölümlerini okumak istesem de bazı sıkıntılar beni odyoloji (bileyenler için kulakla ilgilenen tıpın bir alt dalı)bölümğnde okumaya itti.Lakin kesinlikle yazın hayatımdan koparamadı beni.Lise çağınden beri yazılar yazıyorum ve bunu yaparken zevk alıyorum. Daha çok kurgusal yazılar, blog içerikleri ve haber bültenlerinde yazıyorum ama bu diğer alanlarda yazamadıpım anlamına gelmiyor onlar benim uzmanlık alanım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yaklaşık 5 yıldır yazın hayatı içindeyim.Çeşitli blog sitelerinde içerik yazarlığı yaptım.Daha çok kurgusal, yorumsal ve içeriksel yazılar yazıyorum .Aynı zamanda akademik makaleler de uzmanlık alanım.İstediğiniz metni olabildiğince kısa sürede teslim edebilirim ki bu(anahtar kelimeleri ve alt başlıkları bana gönderdiğiniz sürece)bir iki gün olur.

Neden mi beni tercih etmelisiniz?

Önceleri çalıştığım blog sitelerinde yeterince deneyim edindim ve bu deneyimimi size kanıtlayabirim.Özgün ve hızlı yazdığım metinlerimi alt başlıklara ayırarak daha dikkat çekici yapabiliyorum

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net