• Giriş
  • Kayıt Ol

merinosss

İsim
: Hale E.
Kayıt Tarihi
: 24 Mayıs 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Yazmak benim için, uçsuz bucağı olmayan bir deniz gibidir. Başı belli ama sonu hep uçsuz. Yazarak düşünmektir belki de benim için tutku. Hayatımın her alanında bir şeyler yazarak, kendimle konuşarak istediğim sonuca ulaşabilirim içimdeki bastırılmış duyguları, hissettiğim her düşünceyi savunmasız bir şekilde kaleme dökebilirim. Belki de kendimi en saf halimle dışa vurabilmek, belki de kendimle kurabildiğim iletişimimdir. Kendi dünyama dalıp gittiğimde, duygularımın dışarıya özgür şekilde çıkmasına müsaade edebildiğimde bu tutku kat ve kat artıyor. Tamamen içim akıp gittiğinde son cümlem gelip; artık daha fazla ne yazabilirim ki dediğimde dahil içimi her zaman bir mutluluk kaplar. Çünkü dökmem gereken her şeyi dökmüş ve bir nevi kendimle olan savaşa galip gelebilmişimdir.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz içeriklere,tamamen özgün şekilde yazarım. Boş ve gereksiz cümlelere yer verilmeden aktarılması muhtemel her kelimelerle içeriğinizi kalitelihale getiririm. İçeriğimi üretirken okuyucuyla iletişim kurarak aktarmak en önemli kriterim. Psikoloji ve kişisel gelişim içerikleri hakkında bir çok kez dergilerde ve web sitelerinde makalelerim mevcuttur. Bu içeriklerde önemliolan etkiyi karşı tarafa yükleyebilirim.

 

Neden Ben ;

Benimle kuracağınız iletişim kadar okuyucularla da kurduğum iletişime önem veririm. Sonuç odaklı, özgün çalışmak temel prensibimdir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (6)

huseyin43
18 Şubat 2022 08:47 tarihinde gönderildi.

Super

huseyin43
14 Şubat 2022 15:54 tarihinde gönderildi.

Yine Harika

huseyin43
2 Şubat 2022 16:14 tarihinde gönderildi.

Yine harika

huseyin43
2 Şubat 2022 14:57 tarihinde gönderildi.

Super harika bi yazar

ridvanyuce
2 Şubat 2022 01:14 tarihinde gönderildi.

Güzel

Whatsapp Destek - icerik.net