• Giriş
  • Kayıt Ol

melisatolan

İsim
: Melisa T.
Kayıt Tarihi
: 2 Ocak 2020
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

şuan çalışmıyorum bu işte ilerlemek gelişmek ve öğrenmek istiyorum. araştırmayı seven katkılı olmayı isteyen bir birey olmak için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. farklı konular hakkında bilgiler edinip bunları kendi yorumlarımla aktarmak kimi zaman bağımsız hikayelerde yazabilmek istiyorum. başarılı olursam kendi kitabımı yazıp çıkarmayı hedefliyorum.umarım güzel başarılı bir süreç olur.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"melisatolan" Örnek İçerikleri

  • Makale1

Hizmet Açıklaması

istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda elimden gelenin en iyisini yapabileceğime inanıyorum.Tecrübelerim daha çok hikaye roman üzerine olan yazılardan oluşuyor belki milyonlarca yazılarım var fakat bu konular üzerindede kendimi geliştirip özgün bir yazar olmak istiyorum.Verilen bilgiler istekler doğrultusunda araştırmacı ve yorumcu ruhumla katkılarda bulunup başarıya ulaşmayı ve ulaştırmayı hedefliyorum.

Faydalı ve yaratıcı fikirlerle yazıları özgünleştirip sizlere sunmak istiyorum.

Pek fazla teorik bilgilerim olmasada her gün büyük bir hırsla yeniden işime sarılıp olabiliceğinin en iyisini yapmak konusunda kendime güven duyuyorum sizler tarafından yazılarımın beğenilmesi ve onaylanması benim için dünyanın en gurur verici hissi olacaktır. Şimdiden teşekkür ediyorum ve bana verebiliceğiniz o şansı sonsuz bir umutla bekliyorum...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net