melisamel

İsim
: Meli .
Kayıt Tarihi
: 13 Ağustos 2021
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Ben Melisa, her zaman işlerimde istekli ve disiplinli çalışmaya özen gösteririm. Uzun süreden beri çeşitli sitelerde ve çeşitli konularda makaleler yazıyorum. Araştırmayı, okumayı ve yazı yazmayı çok seviyorum. Bu yüzden yazdığım makaleleri son derece önemsiyorum. Çeşitli sitelerde yazılarımın yayınlanmasının yanında çok kısa bir sürede olsa editörlük geçmişim var. Bununla birlikte kendi bloğumda da yazılar yazıyorum. Siz değerli İçerik.net ailesi ile çalışarak güzel içeriklerde kalemimi konuşturacağımdan son derece eminim.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ben Melisa, istekleriniz ve verdiğiniz konu doğrultusunda, %100 SEO uyumlu makaleler yazmaktayım. Hazırladığım makaleleri son derece titiz ve özenli bir şekilde, sizlerin isteği doğrultusunda teslim etmekteyim. Bana verilen işi hakkıyla yerine getirmek için elimden gelenin her zaman fazlasını yapmaya çalışırım. Her şeyden önce yazdığım makaleleri kendi içimde değerlendirecek, acaba bu yazıyı kendi siteme koyar mıydım diye düşünecek ve içime sinen yazılarımı sizlere göndereceğim. Yazdığım yazılarda değiştirmek veya eklemek istediğiniz yerler olursa, bana bildirmenizin hemen ardından revize edip tekrar size yollayacağım.

 

Dilerseniz makalenin her aşamasında sizlerle sürekli olarak iletişim halinde kalıp, makalelerin gidişatından sizlere bilgiler verebilirim.

Yazdığım makaleleri de belirttiğiniz süre zarfında sizlere teslim etmekteyim.

Daha fazla bilgi almak için bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle, hoşça kalın…

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (9)

dogruoz
13 Eylül 2021 15:56 tarihinde gönderildi.

Kurumsal tanıtım amaçlı 200 kelimelik bir sipariş verdim, firma ile alakalı verdiğim bilgilerin dışında en ufak bir ekleme yapılmamış. Beklentimin çok altında kalan bir iş.

muhammet5454
6 Eylül 2021 00:05 tarihinde gönderildi.

tekrar teşekkürler

akmastertv
5 Eylül 2021 20:31 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık

serkan28
5 Eylül 2021 20:09 tarihinde gönderildi.

başarılı beklentimi karsıladı

serkan28
5 Eylül 2021 00:06 tarihinde gönderildi.

Basarili