melis20

İsim
: Melis S.
Kayıt Tarihi
: 25 Aralık 2020
Son Giriş
: 32 dakika


Hakkımda

Mühendislik 2. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda açık öğretim çocuk gelişimi öğrencisiyim. Her zaman yazmayı ve okumayı sevmişimdir. Müzik de resim de beynimizin içinde düşünüp tasarladığımız şeylerden çıkıyor ve bunların da temelinin kelimeler olduğuna, doğru kullanıldığında da büyük bir hazine olduğuna inanıyorum. Gerek eğitim hayatımdaki Türkçe ile gerek günlük hayatta kullanımım açısından, Türkçe benim için çok önemlidir ve kurallara dikkat etmeye çalışırım. Sizin için de bu hazineyi oluşturabilirim :)


Fiyat Tarifesi: 3.21 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba.
Bir mühendislik öğrencisi olarak, hem size hem kendime fayda sağlayabileceğim bir platformda olmaktan çok mutluyum.

Anlatım bozukluğu ve yazım yanlışı yapmamaya çok dikkat ederim. Zaten ilgili olduğum bir alan ve sürekli kendimi "dil" açısından geliştirmeye çalışıyorum.

Okuduğunuzda gerçekten kendinizi hissedebileceğiniz özgün içerikler hazırlayabilirim. Hazırladıklarımı da kopya kontrolünden geçiririm ki bölümüm gereği sürekli özgün makaleler, raporlar yazıyorum. Bilgim dahilinde olmayan konularda ise net ve doğru araştırmalar yaparak hazırlayabilirim. Hem de genel kültür açısından kendime bir şeyler katmış olurum. Bazı ingilizce içeriklerde de yardımcı olabilirim.

Canva üzerinden size gönderiler veya istediğiniz herhangi bir şeyi hazırlayabilirim. Tasarımıma kesinlikle güvenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunda, düzeltmede veya siparişte, ilk önce mesajlaşarak istek, uygunluk durumu ve aciliyete göre iletişim kurmamız iki taraf için de daha sağlıklı olacaktır.

Herhangi bir olumsuzluk durumunda, istediğiniz şekilde düzenlemeler de ekleyebilirim. Burada size ne kadar özenle çalıştığımı daha fazla anlatmayacağım, işlerimde görmenizi umuyorum. (Şu ana kadar 5 hazır makalem satılmıştır.)

Şimdiden beni tercih edecek olanlarınız için çok teşekkürler, pişman olmayacaksınız!

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(6)

ysraydn35
4 Ocak 2021 10:55 tarihinde gönderildi.

Melis Hanım'ın yazdığı makaleler oldukça yararlı oldu. Sipariş verirken konuştuğumuz her şeyi tam olarak yapmış. Eline sağlık. Tekrar çalışmak isterim.

ria
14 Ocak 2021 15:53 tarihinde gönderildi.

hızlı

halitmerve
25 Ocak 2021 00:00 tarihinde gönderildi.

Nötr

kosebey
12 Şubat 2021 11:41 tarihinde gönderildi.

Çok hızlı bir teslimat oldu. Elinize sağlık teşekkürler.

kosebey
15 Şubat 2021 00:29 tarihinde gönderildi.

Teşekkür Ederim Elinize Sağlık

osman2
24 Şubat 2021 23:40 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.