• Giriş
  • Kayıt Ol

melikesarikaya

İsim
: Melike S.
Kayıt Tarihi
: 24 Ağustos 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Gazetecilik bölümü mezunuyum. Şiir seslendirme alanlarında çeşitli derecelere sahibim. Üniversite basınında ve yerel bir gazetede aktif olarak muhabirlik yapmaktayım. Profesyonel makale yazımı ve özel haber yazımı gibi konularda tecrübe ve deneyim sahibiyim. Belirtmiş olduğunuz konularda, kriterlerinize bağlı kalarak seo uyumlu, semantik makaleler hazırlayabilirim. Haber sitelerine editörlük yapabilir, düzenli içerik girişi-haber girişi sağlayabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Gazetecilik bölümü mezunuyum. Şiir seslendirme alanlarında çeşitli derecelere sahibim. Üniversite basınında ve yerel bir gazetede aktif olarak muhabirlik yapmaktayım. 

Profesyonel makale yazımı ve özel haber yazımı gibi konularda tecrübe sahibiyim. Bu kapsam doğrultusunda; belirtmiş olduğunuz konularda, kriterlerinize bağlı kalarak seo uyumlu, semantik makaleler hazırlayabilirim. 

Haber sitelerine editörlük yapabilir, düzenli içerik girişi-haber girişi sağlayabilirim. 

Tanıtım yazısı içeriğine sahip haberler hazırlayabilir, ürün veyahut hizmet tanıtımı yazıları yazabilirim. Kısacası, sunmuş olduğum hizmetler geniş kapsamlı olup, sizin isteklerinize bağlı olarak farklı içeriklerde hazırlayabilirim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net