• Giriş
  • Kayıt Ol

melikeoz

İsim
: Melike Ö.
Kayıt Tarihi
: 2 Ağustos 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Hemşireyim aynı zamanda Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencisiyim. Özellikle sağlık ve beslenme konularında çok iyi içerikler hazırlayabilmekteyim. 2017 senesinde öğrencilik dönemimde ek gelir kazanmak amacıyla başladığım yazma serüveninde çok yol aldım. Yıllar içinde çok geniş içerikte ve birçok yazı türünde içerik ürettim. Özellikle web sitesi içeriği ve blog içeriği üretmekte kendimden çok eminim. SEO uyumlu ve tamamen özgün içerikler üretiyorum. Mesleğim gereği sağlık ve beslenme alanında çok iyi içerikler başta olmak üzere her konuda içerik üretmekten keyif alıyorum. Araştırmayı, okumayı ve öğrenmeyi çok seviyorum. Bu nedenle çok fikir sahibi olmadığım konularda da yaptığım araştırmalarla iyi içerikler üretebiliyorum. Üretirken bilgi birikimimi arttırmaktan mutluluk duyuyorum. İçerik.net üyeleri ile birlikte çok iyi işlere imza atacağımızı düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tamamen özgün, SEO uyumlu ve semantik başlıklara sahip içerikler hazırlıyorum. Sipariş verirken bana isteklerinizi net ve açıklayıcı şekilde bildirmenizi rica ediyorum. Böylece isteğinizi ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayabilirim. Okunmayı kolaylaştıracak şekilde uygun paragraflara ve başlıklara bölerek yazılarımı hazırlıyorum.

Siparişleri zamanında teslim edebilmek için disiplinli çalışıyorum. Zamanı doğru kullanmak ve zamanında iş teslim etmek benim için çok önemlidir. SEO uyumlu yazılar, sitenizin daha fazla ziyaretçi almasına ve aramalarda daha görünür olmasına yardımcı olur. Semantik başlıklar hem konu bütünlüğünü sağlar hem de aramalarda içeriğinizin daha öne çıkmasını sağlar. 

Sipariş vermeden önce mesaj atarsanız, detaylı şekilde yazı hakkında fikir alış verişi yapabiliriz. İçerik üretmeden önce çok detaylı araştırma yapıyorum, her konuda içerik üretebilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net