• Giriş
  • Kayıt Ol

meldak

İsim
: Melda K.
Kayıt Tarihi
: 26 Ekim 2021
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Selam. Bir zamandır çalışma hayatının içerisindeyim. Henüz mesleğimde yeniyim. İş hayatı, ilişkiler, kendi hayatımı istediğim düzene ulaştırma çabası derken kendimi bunalmış ve kaçacak bir yer ararken bulmuştum. Bazı şeyleri devam ettirmek mecburiyetini üzerimde hissetmek; içimde stres seviyesinin yükselmesine neden olmuştu. Sinirlendiğim anlar, kızdığım insanlar, aldığım kararlar; başlangıçlar, bitişler, heyecanlar, hayaller... Kafamın içinde curcuna... Hani bazen bir şeyleri birilerine anlatmak istersin ama kime nasıl güveneceğini bilemezsin. Her durumu herkesin kaldıramayacağını da bilirsin. Bu durumda ne yaparsın? Kendine sığınmak bir seçenek... Ama nereye kadar? İçinde barındırdığın çığlıkların, öfkelerin, gerginliklerin ya da hayallerin, umutların bir yol olup bağlanması lazım hayata. Kısaca benim için duygular her şey demek. Hayal kurmak, belki de umutlarımı yeşillendiren tek şey. Ve ben buna sıkı sıkı sarılıyorum. Bundan sebep, yazmayı çok seviyorum. Çoğunlukla da duygularım, hissettiklerim, yaşadıklarım hakkında...


Türkçe Makale Siparişi: 100.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Halihazırda aktif içerik ürettiğim kendime ait bir blogda (www.oasisinyou.com) yazı yazıyorum.

 

Yazılarımda, kelimelerimi kullanarak o anın büyüsünü karşı tarafa da yaşatmaktan keyif alıyorum. Daha çok ikili sohbetler halinde yazdığım içerikler deneme türünde.

 

Çeviriler için 68 İngilizce YDS puanım mevcut. Tabi her şey sınavlardan ibaret değil, bloğumu inceleme fırsatı yakalarsanız eğer, çok fazla yabancı ülkeleden çok fazla arkadaşım olduğunu fark edeceksiniz. Aktif olarak İngilizce kullanıyorum hayatın akışında.

 

Yani şeyler denemeye her zaman açık biri olarak, 

 

Sevgilerle.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

iyiuzman
20 Ocak 2022 10:51 tarihinde gönderildi.

Emeğinize sağlık.

Whatsapp Destek - icerik.net