• Giriş
  • Kayıt Ol

mehmethansrbg

İsim
: Mehmethan S.
Kayıt Tarihi
: 24 Nisan 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Elektrik - Elektronik alanında tecrübem ve araştırmacı kişiliğim ile içerik.net sitesi üzerinden bilgilerimi, yeni öğrendiğim konuları sizlerle paylaşmak için buradayım. Ayrıca Tarih, Coğrafya alanlarında sürekli araştırmalar yapıyorum. Kimya ve Biyoloji alanlarında ilgimi çeken bazı konularda da detaylı araştırmalar yapmayı seviyorum. Birden fazla kaynaktan yaptığım tüm bu araştırmaların en anlaşılır şekilde özetlerini çıkartıp bir araya getirerek sizlerle paylaşmak istiyorum. Boş zamanlarımın tamamını bu şekilde geçirmekten keyif alıyorum. Burada yazdığım yazılardan elde ettiğim geliri tamamen kişisel gelişimim için kullanmak istiyorum. İlginiz ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıkla kalın.


Türkçe Makale Siparişi: 100.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba, ben Mehmethan Sarıbuğa zamanımın çoğunu roman okuyarak, merak ettiğim konularda araştırmalar yaparak ve fotoğrafçılık ile değerlendiriyorum. Artık sevdiğim bu hobim ile daha çok ilgilenmek ve çok daha farklı konularda yazılar yazmak, araştırmalar yapmak istiyorum. Burada yazarak elde ettiğim gelir ile kişisel gelişimime katkı sağlamayı hedefliyorum. 

* Sanat, Tasarım, Teknoloji, Ürün Yorumu, Elektrik ve Elektronik, Fizik, Sağlık, Kimya ve Biyoloji gibi alanlarda sürekli araştırmalar yapmayı seviyorum.

* Sizlerin de istediğiniz konularda araştırmalar yaparak %100 özgün içerikler üretebilirim. İstediğiniz kelime sayısına ve anahatar kelimeler çerçevesinde metinler hazırlayabilirim.

* Hazırladığım içerikler %100 SEO uyumlu olacaktır.

* Taleplerinizi mesaj olarak iletirseniz çok kısa bir sürede dönüş yapacağım ve hazıladığım metinlerde 15-30 gün içerisinde istediğiniz revizyonları ücretsiz olarak yapacağım. 

* Burada olmamın ilk nedeni sevdiğim bir hobimle daha yakından ilgilenme, daha çok zaman ayırabilme imkanımın olması ve bu sitenin ilerde profesyonel olarak bu işi yapma imkanını vermesi.

 

İçinde bulunduğumuz pandemi zamanında herkese sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Video İçerik

Müşteri Yorumları (4)

backthefuture
26 Nisan 2021 11:41 tarihinde gönderildi.

Yardımlarınız için teşekkür ederim

backthefuture
26 Nisan 2021 11:40 tarihinde gönderildi.

Bir kez daha başarılı :)

backthefuture
26 Nisan 2021 11:39 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

backthefuture
25 Nisan 2021 21:30 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve kalteli teslim tesekkurler. çalışmaya devam edeceğim yeni siparişlerim olacak

Whatsapp Destek - icerik.net