• Giriş
  • Kayıt Ol

mehmetardakvc

İsim
: Mehmet A.
Kayıt Tarihi
: 19 Ocak 2024
Son Giriş
: 1 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (6)


Hakkımda

öğrenciyim harçlığımı çıkartmaya çalışıyorum verdiğiniz her siparişi sorunsuz ve en hızlı şekilde bitiriceğimden emin olabilirsiniz . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İnternet zararlı mı?

çağımızın en büyük keşiflerinden biri olan internetin her geçen gün dünyada ve ülkemizde kullanımı artıyor olması ve internet kullanım yaşınında her geçen gün aşağıya çekiliyor olması da beraberinde bir çok riski de getiriyor. internetin birçok yararı olmakla beraber fazlasıylada zararı bulunmaktadır örneğin; sosyal medya ve internet bizi gerçek hayattan uzaklaştırıyor artık hayatımızın her yerinde sosyal medyayı kullanıyoruz iş'te, okulda, sokakta yürürken, markette heryerde kullanıyoruz fakat sosyal medyanın ve internetin en bilinmedik zararlarından biri dış dünyadan uzaklaşmak duygularınızı sosyal medyayı kullanmadan önceki kadar belli edememek buna sebep olan bilimsel bir gerçekte var bu gerçek şu ki; sosyal medyada gördüğümüz şeylere güldüğümüz zamanlarda oluyor, üzüldüğümüz zamanlarda dopamin seviyemiz azalır yada artar sosyal medyada bu sürekli gerçekleştiğinden dolayı dopamin hormonlarımız eskisi gibi çalışmaz.

peki bunu düzeltmenin bir yolu var mı?                                                                                                    dopamin dediğimiz hormon mutluluk, zevk hormonudur bu hormon salgılanması zorlaştıkça bizide etkiler.Bunun için ne yapmalıyız? en bilindik yöntemlerden biri olan dopamin detoksu yapmak fazlasıyla etkili olacaktır... 

*dopamin detoksunun açıklaması                                                                                  

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net