mehmet28

İsim
: Mehmet T.
Kayıt Tarihi
: 15 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Hobi başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı bulacağıma ve icerik.net üyeleri ile beraber kendimi geliştireceğime inanıyorum. Özellikle tarih, spor, kişisel gelişim, para yönetimi, kitaplar konusunda araştırmalar yapmayı ve okumayı seviyorum. Diğer konularda da gerekli araştırma ve çalışmaları yaparak içerik üretebilirim. Değerli icerik.net üyeleri ile güzel işler yapabileceğimize inancım tam.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Selamlar.

2012 yılından itibaren kamuda görevliyim. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisiyim.

Hobi olarak başladığım içerik yazarlığında başarılı olacağıma inanıyorum. Disiplinli ve özgün çalışmalarımla belirteceğiniz sürede siparişiniz teslim edilir. İçeriklerimde akıcı bir üslup kullanmak ve dil bilgisi kurallarına riayet etmek benim için çok önemlidir.

Meraklı, araştırmacı, bilgiye aç bir kişiliğe sahibim. Özellikle tarih, spor, kişisel gelişim, para yönetimi konusunda araştırmalar yapmayı ve okumayı seviyorum. Diğer konularda da gerekli araştırma ve çalışmaları yaparak içerik üretebilirim.

Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve başarılı işler yapacağımıza inancım tam.

İyi çalışmalar, sevgiyle kalın. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.