medya17

İsim
: Halil İ.
Kayıt Tarihi
: 22 Kasım 2018
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Çanakkale'de yaşıyorum. Yerel haber sitem var. Lise yıllarından bu zamana kadar sürekli yazıyorum. Bildiğim konular hakkında güncel yazılar yazıyorum. Ekonomi, teknoloji, sağlık ve iş fikirleri hakkında makale yazıyorum. Sipariş için çalışan makalelerde önemli olan zamandır. Kopya içeriğe taamulüm yok. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 1.45 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bildiğim konular hakkında makale yazıyorum. Seo konusuna dikkat ediyorum. Sipariş olarak çalışıldığında zaman önemlidir. Kopya içeriğe kesinlikle izin vermiyorum. Alacağım siparişler zamanında teslim edilir. Ücret konusunda sipariş öncesi değerlendirme yapılabilir. Yazılacak makale için örnek referans konu gönderebilirsiniz. Makalede yer alacak bölüm ve diğer istekler sipariş öncesi bildirilmelidir. Bilmediğim konular hakkında sipariş almıyorum.

Makaleleriniz için belirleyeceğiniz boyutlar dahilinde resim hazırlayabilirim. Seo uyumlu makaleler dahilinde sitenizdeki ziyaretçi sayısı artar. Makalede giriş bölümü yazıldıktan sonra konusuna göre alt kategoriler halinde de makale yazabilirim.

Bilmediğim konular hakkında sipariş alıp, kalitesiz içerik hazırlayıp kimseyi zor durumda bırakmıyorum. Bilgisi olmadığım konular hakkında makale yazmıyorum. İmla kurallarına dikkat ediyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.