medifix

İsim
: Elif Ç.
Kayıt Tarihi
: 7 Şubat 2018
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü bitirdim. Aynı zamanda Ege Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunuyum. Bir süre özel bir eğitim kurumunda öğretmenlik yaptım. Yaklaşık 2 senedir tam zamanlı içerik editörlüğü yapmaktayım. Birçok web sitesine farklı konularda içerik üretmekteyim. İçerik üretmek benim için sadece para kazanma yolu değil. Aynı zamanda bir hobi ve kendimi rahatlatma yöntemidir.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

NEDEN BİZ?

Yazınız için kafanızda ne oluşturduysanız, ona en yakın hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın. Hazırladığımız makalede görmek istediğiniz üslubu ve anahtar kelimeleri siz belirleyin, geciktirmeden, tam vaktinde yazılarınızı teslim edelim.


SEO UYUMLU, ÖZGÜN YAZIM TARZI

Yazılmasını istediğiniz konu basit olsa dahi, endişelenmenize gerek yok. Biz sizin için o konuyu etkileyici hale getirir, diğerlerinden ayırt edilmesini sağlarız.


 YAZILARIMIZI NERELERDE KULLANABİLİRSİNİZ?

İstediğiniz yazılar üzerinde titizlikle seo çalışması yaparız. Sizler de bu yazıları dilerseniz şirket sitenizde, tanım amaçlı kendi sitenizde, blog sitenizde ve daha birçok alanda hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.


ÜCRETLENDİRME NASIL?

  • 100 kelime 1.50 TLVerdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.