• Giriş
  • Kayıt Ol

medalfour

İsim
: Mehmet Ö.
Kayıt Tarihi
: 20 Temmuz 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Üniversite 4.sınıf öğrencisiyim, uzun zamandır içerik üreticiliği ile uğraşıyorum Çeşitli konular üzerine araştırma yapmaktan ve bu konularda yazılar yazmaktan keyif alırım. C1 seviye İngilizce ve B1 seviye İspanyolca biliyorum, bu dillerde çeviri yapmaya açığım. İçeriklerimi, araştırmalarımdan topladığım bilgileri harmanlayıp kendi cümlelerime dökerek özgün bir biçimde sunarım. Çeşitli makale yazıları ve içerikler başta olmak üzere ihtiyacınız olan içeriği üretmenizde, zenginleştirmenizde veya başka bir dilden Türkçe'ye çevirmenizde yardımcı olabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazı yazmaktan başka odaklanmam gereken bir işim yok, gereksinimlerinizi karşılayacak yazılar yazabilmek için gerekli araştırmaları yapmaya hazırım. C1 seviye İngilizce biliyorum. İçeriklerin daha kaliteli olması için elimden gelen tüm imkanları kullanıyorum.
Tanıtım yazıları, blog içerikleri, ürün açıklamaları, kategori açıklamaları, web site içerikleri ve çeviri hizmetleri başta olmak üzere birçok konuda sizlere yardımcı olmaya hazırım.
İçeriğinizi oluşturma, zenginleştirme, farklı ve yeni bilgilerle harmanlama, istendiği takdirde İngilizce'den Türkçe'ye, Türkçe'den İngilizce'ye çevirme gibi isteklerinizi karşılayabilirim.
Ayrıca karmaşık olmadığı takdirde İspanyolca çeviri yapabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net