mavzerli93

İsim
: Mustafa E.
Kayıt Tarihi
: 18 Nisan 2021
Son Giriş
: 60 dakika


Hakkımda

1993 yılında Connecticut (ABD)eyaletinde doğmuş olmakla beraber,2000 yılında Türkiye ye kesin dönüş yapmış bulunmaktayım. İngilizce ile bağlantımı aradan geçen onca yıldır hiç kesmedim ve kendimi bu konuda geliştirerek de, 2020 yılında Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümünden mezun oldum. Siyasi, Tarihi ve Teknik çeviri alanlarında özellikle iyi olmakla beraber diğer alanlar ile de alakalı çeviriler de yapmaktayım .


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

En baştan detaylı ve açıkça belirtilmesi kaydıyla; siparişini vermiş olduğunuz içeriği, ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretir ve şekillendiririm. Sipariş verdiğiniz metni; konu bütünlüğüne ve metinde yer alacak bilgilere bağlı olduğu kadar, yine isteklerinize de bağlı olarak şekillendirecek ve üreteceğim.

Hakkımda kısmında daha önceden belirtmiş olduğum gibi  Siyasi, Tarihi ve Teknik çeviri alanlarında özellikle iyi olmakla beraber diğer alanlar ile de alakalı çeviriler de yapmaktayım. Aynı zamanda; ağırlıklı olarak çeviri alanında iş yapmış olmakla beraber, websitesi ve blog içeriği alanlarında da daha önceden olan birtakım tecrübelerimin mevcudiyetini belirtmek isterim. 

Ek bilgi almak istiyorsanız veya ürün, iş süreci vb. konularla ile ilgili sorularınız varsa benle iletişime geçebilirsiniz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (3)

ferencvaros
21 Eylül 2021 15:07 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

ferencvaros
15 Eylül 2021 22:59 tarihinde gönderildi.

teşekkürler. detaylı ve kapsamlı içerik.

yasemingnc
13 Eylül 2021 07:55 tarihinde gönderildi.

Mustafa bey istediğim niteliklere uygun ve profesyonelce hazırlanmış bir metin iletti. Makalenin hazırlanış süresi de yeterince hızlı. Oldukça başarılı bir iş çıkarttığı için kendisine çok teşekkür ederim. Güvenle çalışılabilecek bir yazar.