mavisu

İsim
: Mavisu K.
Kayıt Tarihi
: 24 Mayıs 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum (2009 - Ege Üniversitesi) ve ikinci lisans deneyimi farkıyla eğitimimi sürdürmek istediğim için Hacettepe Fransız Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü'nde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Çok alanlı olmamın kaçınılmaz sonucu metin yazarlığının teknik kısmına adım atmam oldu. Eleştiri, izlenim gezi yazıları ve internet makaleleri yazıyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SEO uyumlu özgün makaleler, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtacak içerikler hazırlayabilirim. Anahtar kelime yerleştirmesi ve özellikle uzun yaratıcı metinler uzmanlık alanım. Herhangi bir konu ve alan sınırlaması olmaksızın geniş araştırma gerektiren acil işlerinizi özenle yazabilirim. 
Okunurluğu yüksek, SEO uyumu gözetilmiş, arama motorlarını ve kullanıcıları tam puan alarak mutlu edecek içerikler profesyonel yaklaşımlarla sizin olsun. Sitenizin prestiji, blog kısmınızın bir yıldıza dönüşmesi için doğru kalemi bulmanız çok önemli! Yazarlık konusunda eğitim ve tecrübelerime, dil yetisi ve titizlik özelliklerime güvenebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.